Quote Originally Posted by Gabyro778 View Post
Paiiii... de unde sa incep?
1. Neaparat trebuie sa scoti adjunctul ala, sau macar sa nu ii mai dai la fel de multe accese ca simon-ul(gen deschidere/inchidere celule, deoarece te poti intalni cu cine stie ce troller).
2. Daca se poate de exemplu sa se puna in sistem(sau altceva, nu stiu eu scripting) ca atunci cand un alt ct, nu simon-ul, tine apasat prea mult pe microfon(EX: mai mult de 20-30 secunde), deoarece e foarte enervant ca atunci cand cineva se joaca CS pe boxe iar tu sa te auzi in reluare. In plus, prizonierii poate nici nu pot intelege ce ai tu de zis.
3. Sa se puna mai mare limita la spam( deschide/inchide celule repetat si iti apare mesajul ala in chat.), pentru ca am observat ca limita este mai mare decat o intreaga pagina de chat, deci daca cineva scrie ceva important tu nu poti vedea. Maxim 5-6,iar dupa sa apara mesajul de flood.
4. Sa se puna gag pentru un anumit timp. (EX: Admin .... : I-a dat gag lui ..... pentru ..... minute. Motiv: .....), pentru ca atunci cand dai gag ti-l pune cam o mapa, cred, sau cand iti da adminul ungag.
5. Sa se puna odata regula aia care interzice comenzile cu spune, ca poate simon-ul are microfon de 2 lei de la piata, iar comanda nu se intelege. Sa se sanctioneze cumva. Scoaterea simonului, slay, orice.
6. handcuff-ul sa nu il scoti, ca asa ii prinzi pe vipi )))
.................................................. .................................
666. Am terminat
chestia cu gagul sunt si nu sunt de acord... acm depinde de admin, de exemplu eu dau ungag dupa 2 runde... depinde si de motivul de gag. Per total ar fi o idee buna sa dai tempgag.