Quote Originally Posted by Placaj_M View Post
COMENTARIUL MEU SI AL LUI LAUR05 - PLAYERI DIN 2017

Ba smr toată comunitatea de jbgo sa facut de CĂCAT in ziua de azi daca zici o înjurătură mica prescurtată (fgm) iei gag 10 minute ?! + daca vorbesti la microfon și zici salut când intri pe sv iei mute 10 min ?!
Păi ce naiba daca un polițist e la început și da un tero din greșală voi reclamație dar alt ceva nu șiți faceți buguri (bugu cu hackeru)
Comunitatea este de 6-13 ani !
Rar mai găsești unu de 14+
Deci concluzia este ca , comunitatea de jbgo nu mai este prietenoasă și ca o familie
Dacă am m-ai fi ca in 2017-2018 nu ar mai fi toti codații si toți infecți =(

pwppp


LAUR

Toată comunitatea asta de jbgo s a făcut de CĂCAT NUMAI COPII DE 8 pana la 13 ani eu intram rar pe jbgo ca să ii controlez dar ăștia le doare fix în CUR de alții numai COPII PROSTI CARE NU ȘTIU SA FOLOSEASCĂ GRADUL CA LUMEA. Era mai fain în perioada 2017 2018 și 2019 ca era și t3m și strumf pe server NUMAI COPII PROSTI SUNT PE JBGO înainte era chiar frumos dar acuma s a făcut de CACAT Semnat Laur05 admin din 2019 și jucător din 2017
deci ai spus niste minciuni la partea cu 10 min mute / gag de mi vine sa te omor , nimeni nu a dat mute pentru ca ai zis " salut " pe vc , doar pentru ca vorbesti peste simon si gag 10 minute pentru " fgm" nu am dat niciodata , poate ai injurat mai inainte ai luat 5 min gag si acu ti am dat 10 min ca se mareste timp-ul , in rest pot sa inteleg ca tu cu laur faceti comunitatea de jbgo de cacat nu ? @TheLord welp , n am ce zice decat sa te ocupi tu cu remove si ban perm ce pnm ai da tu lor , n am vazut admin vechi sa injure comunitatea de jbgo ....
sunt ogramada de copii inteleg , nu ai cum sa faci toata munca in 2 secunde pentru ca ba ala face abuz ct ba ca ala injura ba ca ala are hack etc etc. as lua si eu o pauza da mie ca o sa fie mai multi admini cu mentalitatea lui placaj sau unui copil de 6 ani asa ca mai bine ramanem admini vechi si curatam tot serveru de prunci , egal de varsta care o avem 11-18 noi tot o sa ne facem treaba responsabil fara nesimtire si abuz