Quote Originally Posted by SageOTSP View Post
Este o diferenta intre anime-uri sezonale si altele care au deja peste 100 episoade si sunt ongoing.
Mai mult ca sigur Cristian facea referire la faptul ca Black Clover nu a avut un start asa de bun din cauza unor factori, cum ar fi: vocea nu prea placuta al lui Asta, povestea care parea reptitiva etc. Insa se pare ca a prins teren acest anime si chiar devine din ce in ce mai interesant.

Raspunzand la intrebarea lui Cristi: Ma gandeam sa ma apuc de el dupa ce se termina Fairy Tail, mai sunt vreo 2-3 episoade si un alt anime despre magie este mai mult decat perfect.
Bai frate, eu nu inteleg cum ati vazut povestea repetitiva, cand mereu sunt lupte noi, si prezentate dezvoltari ale personajelor, in principal ale lui Asta. Intr-adevar, si pe mine m-a cam enervat vocea lui Asta, dar acum mi se pare amuzanta, si se schimba oarecum daca devine serios

Si ca raspuns pentru Shadow, sezonul asta au aparut anime-uri cu un concept total diferit fata de ce ai fi gasit pana acum, dar cred ca ai uitat de Vinland Saga. Si ca un plus, nu uita de sezonul de iarna (Food Wars, My hero academia, Nanatsu no taizai, The King's avatar).