Quote Originally Posted by Kser View Post
Am facut un scurt clip din mai multe ca sa nu mai spui ca eu te provoc , din senin , iti vine tie sa ma injuri , W.D.Y. iti da gag , si tie ti s-a parut si mai tare sa-ti schimbi nick-ul cu injuraturi la adresa mea https://www.youtube.com/watch?v=v3Y8EajeXhw , am si lasat mai mult din clipuri , ca sa nu mai spui ca nu stiu ce ti-am zis eu
Am vazut foarte multe dovezi cu ce face scorpion, stim si noi ca provoaca de multe ori fara sa i se faca ceva, nu pentru el au fost date aceste suspenduri si nici nu am suspendat pe toti care executau comenzi pe el, stim foarte bine ce face si cum provoaca. Bine macar ca ati mai adus dovezi sa vada si el ca nu este chiar cum spune.

Quote Originally Posted by Rowst View Post
Nu e surprinzator ca nu apare sK@rTzZ! acolo ? @TheLord
Ma gandeam si eu la asta )

Quote Originally Posted by GoAgLe# View Post
@TheLord nu inteleg suspendurile ..plm au sectiunea RECLAMATII daca nu le convine ceva , am dat si eu 1-2 minne si gata suspend ok
si vezi ca alti sunt putati in cur pe la reclamatii fi corect cu totii nu doar la uni le dai suspend si la alti nu .
ex: bRo nu apare ca abuzeaza ca imi da ban hlquit ... pentru nimic si eu i-am dat minne si ala e remov u ?? , limzar nu apare si m-ai sunt foarte multi care sunt pupati in cur
ok ne dai suspend dar dale la totii nu fa diferenta ca ala e bRo sau cine o fi .
aap lord am pentru fiecare minne luna asta sau luna trecuta am demoo !!
la mortu de bRo imi da hlquit ban pe degeaba , dece nu imi face reclamatii ca e admin ??
Cat despre bRo, exista reclamatii daca iti da hlquit degeaba, dar nu cred ca a fost degeaba, la cat se plang jucatorii de tine nu cred ca fix bRo se trezeste sa iti dea tie quit degeaba asa ca esti tu un admin exemplar.
Mai mult ai luat pentru spam, SPAM care am zis frumos sa nu mai faceti de foarte multe ori ca incarcati sv degeaba si ne miram de ce pica.
Ai mai jos spam-ul facut, daca tot nu ai reusit sa observi in prima postare, comanda executata din rcon este executata tot de tine pe scorpion.
Degeaba va plangeti, degeaba incercati sa va scoateti, decizia luata ramane finala, stati cu suspend si gata. Poate va mai treziti la realitate si incetati sa mai goniti jucatorii.

L 05/10/2020 - 10:42:10: ADMIN "JB.AlphaCS.Ro # Jail Break Mode " used amx_minne on "ScorpionAlex" reason "freekil+limbaj"
L 05/10/2020 - 10:42:12: ADMIN "JB.AlphaCS.Ro # Jail Break Mode " used amx_minne on "ScorpionAlex" reason "freekil+limbaj"
L 05/10/2020 - 10:42:12: ADMIN "JB.AlphaCS.Ro # Jail Break Mode " used amx_minne on "ScorpionAlex" reason "freekil+limbaj"
L 05/10/2020 - 10:42:13: ADMIN "JB.AlphaCS.Ro # Jail Break Mode " used amx_minne on "ScorpionAlex" reason "freekil+limbaj"
L 05/10/2020 - 10:43:06: ADMIN "JB.AlphaCS.Ro # Jail Break Mode " used amx_minne on "ScorpionAlex" reason "freekil+limbaj"
L 05/10/2020 - 10:43:15: ADMIN "JB.AlphaCS.Ro # Jail Break Mode " used amx_minne on "ScorpionAlex" reason "freekil+limbaj"
L 05/10/2020 - 10:44:16: ADMIN "GoAgLe#" used amx_shake on "ScorpionAlex" reason "testare"
L 05/08/2020 - 18:56:40: ADMIN "bRo" used amx_quit on "GoAgLe#" reason ""
L 05/08/2020 - 18:58:07: ADMIN "GoAgLe#" used amx_minne on "bRo" reason "abuz.hlquit"
L 05/08/2020 - 18:58:07: ADMIN "GoAgLe#" used amx_minne on "bRo" reason "abuz.hlquit"
L 05/08/2020 - 18:58:08: ADMIN "GoAgLe#" used amx_minne on "bRo" reason "abuz.hlquit"
L 05/08/2020 - 18:58:08: ADMIN "GoAgLe#" used amx_minne on "bRo" reason "abuz.hlquit"
L 05/08/2020 - 18:58:08: ADMIN "GoAgLe#" used amx_minne on "bRo" reason "abuz.hlquit"
L 05/05/2020 - 12:21:57: ADMIN "GoAgLe#" used amx_minne on "Mitzu2000" reason "abuz"