Quote Originally Posted by Khajiit View Post
plm nu stiu, ca are fd... asa la 7:00 se termina FD si poate fi chiar si ucis Deci plm, sunt asa niste chichite in joc ca daca bag restrictii le inteleg greu astia

Deci mna, daca nu vine si trage de timp ca el are FD e ratat, in general Simon decide, acuma daca-s eu simon si ii zic sa vina, o sa vina ca n are cine sa mi dea mie Slay, dar daca face asta un jucator o sa se pise pe el, daca e admin ala cu FD...
Adica conteaza si cine e Simon =]]]]]] intelegi ce zic?
Depinde de cat de autoritar e...plm... aia e =]] ma mai gandesc, momentan ramane la mica intelegere...
Adica daca face fite ca are FD, il lasi cu FD pana la 00 si il omori, ca asa e normal conform FREEDAY, deci eu zic ca o sa prefere sa vina la DAY ...depinde si cum i o arunci

@?RyN?
LA aia cu DAy-uri am discutat deja:
Simon are voie sa dea orice day ii trece prin cap, pe langa cel selectat, atata timp cat day-ul are logica.
Daca el vrea DUCKDAY si CELL DAY, de ce nu?
Are voie sa si bata joc de detinuti cum vrea el, ca oricum daca-s VIP poate fi ucis lejer.

?RyN?: @Khajiit atunci dau si eu walk day si mai adaug duck day si ii pun sa mearga in cusca mare =]]]
E cel mai bine sa ramana la liberă înțelegere ... după se interzic prea multe și nu mai are farmec jocu

Edit: trebuie sa fie și cât de cât echilibrate