Quote Originally Posted by Khajiit View Post
Situatia e prea specifica ca sa pot decide exact.
Sunt zone care te pot duce la ARME/ SPAWN de arme( gen la west cu surf zbori la awp fara sa te prinda careva), la jail_rats daca te duci pe scara poti sa iei arma din spawn daca apesi pe e cand sari spre aragaz sau ce o fi ala, la jail_pyramid de pe cusca mare cu un boost ai acces la arme(spawn), apesi e si aia e.

Daca zici ca ai voie doar la ARME, zona CT, holul de la xmf care e cea mai buna aparare de la CT cand sunt multi VIP la freeday, e pa.
Eu zic sa se lase restrictia celor de la CT la libera alegere, daca e un CT singur si 20 de terro, e okay sa interzica anumite zone sa se protejeze.

Nu cred ca a interzis cineva sa iesiti din cusca la freeday, e ilogic si e un abuz.
Eu unul oricum va interzic la freeday tunel, 3-4-5 locuri ca sa fiu sigur ca nu mor eu.
N am idee pt o regula pentru ca partea cu zona CT e prea limitata, o sa stau ca un sobolan la arme sa astept sa treaca 2 minute sau sa ma omoare terro.
Okay, deci momentan ramane asa, totusi nu abuzati de chestia asta, daca unu interzice tot si cacaturi micute gen grenade/locuri fara arma puteti sa ii faceti reclamatie si il articulam
T/C