Ca sa avem un topic curat si sa nu umplem https://alphacs.ro/showthread.php?89468 aici ca probabil nu o sa il mai observati am decis sa fac un topic nou. @Strumf de acum sa postezi si tu aici.

Inafara faptului ca o sa acordam aceste suspenduri vreau sa va anunt ca am dezactivat global VOICE la toti inafara de SIMON, vad ca voua va arde de povesti si de rahaturi pe server si amenintati SIMON sau jucatorii daca nu tac ii executati, hai ca va execut eu, vreti militarie aia facem.
Perioada dezactivarii inca nu o stiu, o sa vad daca activez inapoi, daca limitez strict la CT sa puteti sa vorbiti sau daca la CT si SPEC, dar din cauza la ghostmode nu cred ca o sa pun nici la SPEC, poate strict la SPEC fara ghostmode.


Repet ca in topicurile precedente:

Flag :
I = quit
U = creator
L = rcon
A = imunitate

Cei care primesc suspend de la CREATOR+RCON o sa primeasca si avertisment si aici: https://alphacs.ro/showthread.php?61183 asa doar ca sa va invatati minte ca server-ul nu e batjocura voastra si nu platiti ca sa distrugeti pentru ce am muncit noi 9 ani.

Mr.Gogu[;x] - SUSPEND CREATOR+RCON(sa evitam abuzul si de acolo) pana pe data de 20/05/2020, ai deja un avertisment pe creator, ai putine loguri cu "abuz" nu ma fa sa regret ca nu iti dau avertisment din nou pe creator.
H3aDsH00t - SUSPEND CREATOR+RCON(sa evitam abuzul si de acolo) pana pe data de 20/05/2020, fara avertisment, suspend ai pentru minne pentru "limbaj"
GoAgLe# - SUSPEND CREATOR+RCON pana pe data de 20/05/2020 + AL 3-lea AVERTISMENT pe CREATOR care rezulta pierderea accesului "U" (creator) definitiv, felicitari!
Va PwP. - SUSPEND CREATOR+QUIT pana pe data de 20/05/2020, avertisment nu primesti deoarece dai comenzile pe tine, totusi prea mult spam, am zis de atatea ori sa nu spamati.
R0B0tz3L - SUSPEND CREATOR pana pe data de 20/05/2020, avertisment nu primesti deoarece nu prea ai abuz, dar hai sa fim seriosi minne pentru limbaj?
Cosmin.# - SUSPEND CREATOR+QUIT pana pe data de 20/05/2020, avertisment nu primesti deoarece nu prea ai abuz.
Aurel - SUSPEND QUIT pana pe data de 20/05/2020.
-=DangeR=- - SUSPEND CREATOR pana pe data de 20/05/2020, prima oara era "fara avertisment" acum ca am ajuns si la alte zile mai vechi vad doar abuz deci PRIMESTI AL 2-LEA AVERTISMENT PE CREATOR, nu dam minne ca se cere.
GreenSpr@y - SUSPEND QUIT pana pe data de 20/05/2020, spam quit.
sKz - SUSPEND CREATOR pana pe data de 20/05/2020, fara avertisment ca nu are multe date degeaba.
***D0M1NaToR^ - SUSPEND CREATOR+RCON(ca sa evitam abuzul) pana pe data de 20/05/2020 + PRIMUL AVERTISMENT PE CREATOR, prea mult spam, prea multe minne date "degeaba", daca vrei sa nu mai patesti cum patesti acum cu SUSPEND+AVERTISMENT specifica si tu motivele la minne.
dev. - SUSPEND CREATOR pana pe data de 20/05/2020, minne pentru microfon? + spam
Bogdan.A - ahh vad ca deja ai luat remove de la creator, e bine
Nicola di bari - SUSPEND A (IMUN+DESTROY) pana pe data de 20/05/2020, spam destroy.
St-L senior - ah, vad ca nu mai am la ce sa iti dau suspend ca deja ai luat -.
uZzZy - SUSPEND CREATOR+QUIT pana pe data de 27/05/2020 + PRIMUL AVERTISMENT PE CREATOR, dupa ce am verificat mai multe loguri cam doar tu apari cu spam+abuz acolo deci + 1 saptamana la cele 10 zile SUSPEND.
MrMarian - SUSPEND RCON si -1 pentru abuz, pana pe data de 28/05/2020 Dovezi MrMarian: https://imgur.com/a/yeZM0gv

Intrebarea mea pentru voi este "DE CAND SE DA MINNE PENTRU FK?", "DE CE NU SPECIFICATI MOTIVUL LA MINNE/QUIT/ETC.?", raspunsul cred ca este simplu, deoarece vreti remove.
Orice MINNE/QUIT dat de acum fara MOTIV = suspend/remove acces.


M-am uitat in LOG-uri pana pe data de 20/04/2020, in mare parte acestia sunt cei care abuzeaza cel mai mult de comenzile acestea, ceilalti nu prea am vazut sa abuzeze, chiar deloc. Nu ne fortati mana sa va executam din prima ca dupa voi plangeti nu noi.
Momentan astea sunt, in mare parte cei care sunt la MINNE+QUIT sunt si la DESTROY cu abuzul.

Log-uri(o particica mica din ele, nu pun totul, stiti bine ca aveti foarte multe inafara de astea):