Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 6 of 6

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by podolski View Post
    Salut, in primul rand se vede dupa limbajul tau trivial ca nu esti trecut pe la scoala si lipseste educatia ta..
    Ti-am spus de 3-4 ori sa scoti codul ca intre prieteni pentru ca totusi ai VIP si e pacat sa pierzi banutii donati.. toti playerii se plangeau de tine, tu dadeai flash, te bagai, nu aveai stres, nu luai nimic, ieseai prefire, trageai din mers prin cutii.. iti faceam fake peek si tu trageai dinainte..
    Ai inceput sa ma injuri, eu vorbindu-ti frumos. Toti playerii au iesit din cauza ta si te-am tinut in kick pana cand ti-a dat LORD BAN.
    Am si eu cateva screenshots cu limbajul tau: https://imgur.com/a/FGtpnpw
    Pe viitor, invata sa respecti omul, sa nu-ti vorbesc si eu asemenea limbajului tau.
    arata-mi si mie cine se plangea de mine, arata-mi niste dovezi solide ai zis ca ai demo ca nu stiu ce hai urca demo ul si scoate faze de "cod", sa te respect? dar tu inainte de asta ma acuzi de cod pe nedrept si mai jignit aiurea...a stai aici nu mai avem ss nici demo si iarta-ma pe mine cum am zis si mai sus ca tu ai 300 fps + si nu stii sa arunci un flash +chill lord nu ma banat, nu ma banat nimeni brothere app ti-am oferit prietenos anydesk/ supremo /teamviewer etc ca sa intri la mine in pc sa vezi ca n-am cod si vorbesti doar aiurea @EdiT: tu ai fost singurul care s a plans de mine pentru ca nu accepti sa te bata altu
    @ edit2: cum sa zici ca sau plans playeri de mine cand avem acelasi grad si nu am vazut nimic pe u@ esti penibil, foarte penibil )))))))))))))))iar acum am intrat pe arena si o dai in prietenie cu mine haha
    Last edited by BlackAngel.x; 11-12-20 at 02:14.
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆




    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •