Am stat sa imi fac cont special pe forum ca sa raspund acestei mizerii ordinare de reclamatie.
- cont nou intrucat nu stiu daca mai sunt valabile conturile vechi, de pe fosta comunitate alphacs, de acum vreo 8 ani.
Tu, Diaxol, impreuna cu Spartanu, pe langa faptul ca aveti adunat 20 ani mai aveti si tupeul nesimtit de a va bate joc de distractia unor oameni.
Am decis impreuna cu Mircea Badea Official sa intram pe server, ca sa ne relaxam, sa mai facem o caterinca, pentru ca ori de cate ori intram pe server, lumea ne recunoaste si ne binedispunem unii cu altii.
Au aparut o sumedenie de admini noi, preponderent copii care si-au luat aere. Mai era unu, AssasinsCreeD imi pare ca-l cheama - 16 ani cu dunga rosie-n buletin, care a inceput sa ne dea ban fara temei ( 600 min de caciula ).
Referitor la reclamatia ta, cred ca ai primit prea putin 15 minute ban, sau cat ti-oi fi dat. Meritai mult mai mult pentru abuz.
Tot serverul tinea cu noi si va lua la misto atat pe tine, cat si pe Spartanu, ulterior pe Assassins.
Sunt martori pe server, de la admini, la playeri care pot sustine ceea ce am zis.
Esti penibil, maestre.