Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  4
Results 1 to 10 of 37

Thread: Propunere

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Alex.# View Post
    suntem pe cs nu pe samp
    o sa fie si mult abuz si mi se pare o prostie din punctul meu de vedere.Totusi de cs 1.6 nu , csgo sau alt joc desta mai jucat.
    Si plm daca ar fii asa , cine o sa mai cumpere beneficii daca cei 3 din top-ul acela o sa primeasca gratis.Totusi deaia este u@ / y sa intrebe si acolo.
    Face unu cerere gardian , dupa up si gata.Daca o sa bage asa ceva o sa stau la 6 dimineata cu un prieten si fac puncte la greu =]
    Quote Originally Posted by R0B0tz3L View Post
    Cum a spus si Alex, nu sunt pe samp sa facem chestia asta si mai ales că are acel player u@ si mi se pare useless această propunere
    Stiu la ce va referiti amandoi cand spuneti de u@ .U@ este chat-ul adminilor , in care numai adminii pot vedea ce se vorbeste , adminii discuta intre ei despre un hacker , etc.De ex. daca un player intreaba pe u@ care sunt regulile jocului , tu daca-i raspunzi pe u@ nu vede , dar cu acest sistem de /calladmin pe care l-am propus ii poate raspunde orice admin , da.... si acum o sa spuneti de y , ei bine , in MAJORITATEA cazurilor cand cineva intreaba ceva pe y , i se raspunde in sictir sau este luat la misto

    Quote Originally Posted by uZzZy View Post
    din cs vreti si fivem si samp acum, or una or alta.
    Eu nu am zis ca vreau sa fac din serverul asta unul de samp sau FiveM , am dat doar un exemplu de sistem , care poate fii aplicat si la noi pe server
    Last edited by Kser; 16-05-20 at 09:58.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •