Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  15
Likes Likes:  90
Results 1 to 10 of 47

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #21

    User Info Menu

    Dupa ce am citit majoritatea comentariilor m-a apucat nostalgia si am zis sa imi las si eu cuvintele sa curga aici. Am accesat serverul prin vara lui 2013 cand aveam un pc rabla pentru ca alte jocuri nu ma puteam juca ,ma jucam cs si asa am descoperit si serverul. Pe server am cunoscut oameni minunati,de la baieti cu caterinca pana la oameni seriosi. Pe serverul asta am simtit un alt sentiment de placere fata de placerile din lumea exterioara. Fiecare moment pe care l-am petrecut pe server a fost plin de actiune,caterinca,nervi(era inevitabil ) , si nu regret nici in momentul de fata ca am accesat acest server. O sa mentionez cativa oameni care au contat pt mine:

    @TheLord-Incep cu gayutul serverului ,pe care il iubesc la fel ca pe familia mea,tin la el chiar daca nu m-am vazut niciodata cu el. Prima data cand am simtit afectiune din partea lui a fost atunci cand m-au bagat in confa pe steam impreuna cu @Bles si multii altii. M-am simtit ca si cum am fost acceptat in familie. Cu timpul am inceput sa imi fac curaj si sa discut cu el ,chestii personale cu scopul de a ma descarca. @TheLord esti un om super,chiar daca esti un om plinut ,pentru mine conteaza interiorul si stiu ca esti un om bun cu suflet mare gata sa faci sacrificii pentru ceva ce iti doresti cu ardoare. Sincere felicitari pentru realizarea acestui lucru minunat : JB.ALPHACS.RO . Iti doresc tot binele din lume,sa fii sanatos, sa ajungi mare inginer pe bani multi si sper ca intr-o zi sa ne vedem . Kiss Lorducu

    @Strumf -Om cu un caracter de nepatruns,dotat cu rabdare din plin,o buna judecata si foarte onest. Impreuna cu Lorducu ai reusit sa creezi acest server care a reusit sa se tina in picioare pana acum, tu fiind omul din umbra,rezolvai problemele in ritmul tau. Sectiunea de reclamatii ti se potriveste de minune, tine-o tot asa. Despre tine pot sa zic ca ai gusturi bune de muzica si ca vreau sa ma vad cu tine cand ajung in Iasi,posibil vara asta. Pana atunci ai grija de corpul tau micut, te pup

    @moxu112-Omul care nu are toate tiglele pe casa, cel mai caterinca om de pe comunitate ce reprezinta emblema serverului. Moxule de la tine am invatat toti, ai fost tatal nostru
    Stiu ca ai suflet mare si te respect enorm

    @Khajiit-Omul care are vorbele la el in orice moment. Respect si pentru tine frate ,JB-ul a primit un sprijin din partea ta,care nu o sa fie uitat.

    @DANUTZ.JB- Zeu pe bhop,zeu pe scor,zeu pe server. In afara faptului ca te pricepi sa joci foarte bine acest mod ,ai un suflet bun . Sper sa ne vedem intr-o zi frate ,pup

    @SkillartzHD- Sincere laude pentru tine,pentru tot ce ai realizat si pentru tot ce ai implementat,respect.

    @Yety#-Te salut si pe tine tovarase,serile de skype au fost legendare

    Tin sa mentionez si pe : @SmokerEveryDay , @Rowst , @Orlando , @dEv. , @cRz , @Rifle. , @KillerElite , @Ano Original, @LioNNN , @Alin - MDFK , @Ryu , @?RyN? (chiar daca e autist si m-a enerveaza de 2 luni non stop,am avut si momente pline de amuzament pe server) ,multumesc ca m-ati distrat si mi-ati fost alaturi.
    Toti adminii vechi (pe care nu ii pot insira aici pentru ca au fost foarte multi) si playerii cu care am jucat va doresc tuturor o viata frumoasa.

    Va urez tuturor LA MULTI ANI !

    ACEST SERVER NE-A OFERIT
    MULTE MOMENTE FERICITE
    SI NOI TOTI NE-AM DORIT
    SA FIM FAMILII UNITE


    8 ANI DE JB.ALPHACS,RO



    PS: Pt cei ce nu ma recunosc sunt TRAG HD.
    Last edited by Christian #GD; 12-06-19 at 14:01.

  2. Thanks TheLord thanked for this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •