In inceput vreau sa spun ca am vazut ogramada de povesti atat de frumoase si de dragute incat am simtit nevoia sa impartasesc si eu dragul pe care il port acestei comunitati.
Eu in comunitate am inceput pe ARENA.ALPHACS.RO ( serverul meu de suflet) am foarte multe ore si patanii foarte caterinca pe acest server , stiu ca eu nu stiam cu forumul la inceput aveam aproape 14 ani si am zis ba haide sa imi incerc norocul si am zis sa ii dau mesaj lui @TheLord , aveam o mare frica deoarece in alte comunitati si etc ownerii se dadeau cu arfe de superioritate si etc dar cand i-am dat mesaj lui lord si i-am spus , citez"Buna Seara , sarbatori fericite , pot sa iti pun o intrebare?" Lord, primul fondator care mi-a raspuns frumos ca de la om la om a zis sigur , si i-am explicat ca nu ma stiu cu forum-urile si etc si ca as dorii sa pot da mute (eu nu stiam sa zic de helper si ect )a facut o caterinca de mine (o farsa nu o caterinca scuze) si zice du-te ma tu pe server si vorbim alta data , eram asa suparat el asta nu stie , i-am zis doar multumesc de raspuns , si era fix seara de craciun si am intrat pe server si am scris salut pe chat si am vazut ca scrie Helper in fata numelui , i-am dat mesaj la lord si zic "Lord ce se intampla , de ce am helper?" eu fiind panicat ca pot sa iau ban ca poate altcineva mi-a pus gradul si apoi lord zice Este gradul tau si a fost o gluma , ai orele necesare pentru grad , si te-am acceptat pentru ca ai avut bun simt sarbatori fericite. Din acel moment am prins un foarte mare drag de comunitate. Trecand peste acestea intr-un final ajunsesem staff , tot vorbind cu lord pe discord ca mna nu stiam , m-am hotarat sa fac un cont pe forum , eu pe forum stateam doar pe arena si cand am vazut ca aceasta comunitate este atat de "calduroasa" sa spunem asa ca alt adjectiv nu gasesc am spus eu vreau sa ma dedic acestei comunitati cat mai mult pot eu , si am facut prima cerere de up , era o cerere vai de capul ei si apoi lord mi-a dat accept si la cererea de loco si stiu ca mai aveam nevoie de 10 ore , dupa aceea am inceput sa leg o prietenie cu @TheLord si sa incep sa invat sa adminez tot mai bine datorita lui. Pe zii ce trecea eu tot mai mare prindeam dragul de comunitate si apoi cand am facut cerere de General @Symb0L m-a acceptat in prima zi si eram ceva de genul wow inca o persoana de treaba in aceasta comunitate , pana am intalnit ogramada de persoane cu care m-am imprietenit si sper sa tin legatura cat mai mult : @BRAI ZEW @Raul1236 @TheLord si etc . iar zilele astea am decis sa fac cerere de Sv Admin am fost foarte repede acceptat surprinzator eu neasteptandu-ma am facut cerere de moderator la Mobile Games si acolo la fel , cand am fost acceptat am fost atat de entuziasmat si fericit incat pana la 3 dimineata am stat si am rezolvat topicuri pe acea zona si tot dadeam refresh sa vad ca sunt online si ca scrie sub mine co-moderator
iar aseara sau acum 2 seri lord m-a invitat sa ma joc un compe , la fel am fost atat de fericit si m-am simtit asa de :mare" ca ma joc cu TheLord =)
Va multumesc foarte mult pentru o experienta si niste ani extraodrinari alaturi de voi toti , @Raul1236 , @?RyN? , @dEv. @BRAI ZEW dar in special lui @TheLord pentru ca m-a invatat tot ce stiu eu in domeniul de administratie si pentru ca a fost genul de persoana cu care poti purta o discutie , in rest va urez sarbatori fericite si sper sa va placa povestea mea cum de la un "baietas speriat" am ajuns sa reusesc sa moderez o zona si sa speram sa ajungem cat mai sus , atat eu in comunitate cat si comunitatea in topuri #RESPECT #ACS