Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  3
Results 1 to 10 of 13

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Narkotika View Post
    Dacă iau inf ayaye.
    Bai spartule, dacă o luam logic, tu dacă ma faci pe mine prost și eu îți dau gag 10 minute? Ți-ar conveni? Asa e și aici, incompetent, Te-a făcut asa ca el are microfon și tu ii dai testmic de doua ori degeaba, el fiind cu tine ct și făcând dayuri, ești atât de bătut în cap încât și Dark Forest e mai inteligent[el având vârstă sub 12 ani și tu ai 14 ani cât dracu ai tu], dacă te-ai supărat Ca te-a făcut incompetent, lasă-l în pace [dacă erai deștept faceai asta și tăceai] da tu fiind ultimu retardat după server hai sa ii dam gag ca și asa am imunitate ce p**a mea
    Nu mi-ar conveni, ca ai facut asta si nu am venit sa mi frec capusoru aici pe forum dupa niste post-uri si sa fac rau cuiva. Eu nu eram ct cu el, nu cu cunosti situatia, dar plangi, plangi degeaba.
    Testmic i-am dat o data, nu înțeleg care e problema, il stiu ca el intra ct si da day uri fara mic sau nu intra simon, si de ce sa tina loc ocupat cand poate intra altcineva?
    Si nu am dat testmic cuiva intrat la ct din prima mapa mai tarziu, era prima mapa si normal c i-am dst testmic.
    Incerci sa ma faci sa renunt, dar stai calm ca ma mentin.
    Pentru un gag ce ar putea sa mi fsca lord sau strumf, sa-mi dea remove? Reclamatia asta e facut de tine doar pentru a face niste post-uri in plus co moderatorule.
    Si daca tot l ai adus in discutie le dark, sa sti ca el e de 100 de ori mai baiat cs voi.
    Eu intru simon si incep ss vorbesc, voi in chat : "-Hai gura bai"
    Ti se pare normal?
    Da normal ca faci reclamatie pe gag ca tu nu esti in stare sa dai gag unui player.
    Te tin bine banii lu ma-ta si te doare-n cur.
    Si chiar daca nu aveam imunitate, i dadeam gag.
    Vreau sa stiu si eu motivul de alaltaieri la quit ul primit, ti-am zis ca esti prost si te-am ofensat? Pacat ca nu am avut steam on sa fac ss. Lasa ca daca vreti scandal, scandal primiti cu mine.
    Si crede-ma ca nu ma las calcat in picioare de niste plozi care anu trecut ma pupau in fundulet sa le cumpar si lor ceva sau na, sa aibe "pile" la un sef p. Pe vremea aia
    Gata, discutia se incheie aici, daca mai ziceti ceva e doar pentru post-uri.
    Last edited by Casian Ilarion; 24-12-19 at 11:01.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •