Quote Originally Posted by TheLord View Post
15€ Paysafecard - Donatie JB(YanG)

Avem in total acum: 120 € si cu asta am finalizat cu succes si aceasta strangere de fonduri!

Dupa cum stiti deja din aceasta strangere de fonduri au fost achizitionate 2 BOOST-uri, ultimul achizitionat tine pana in data de 15.09.2021 dupa care o sa vedem daca activam direct urmatorul sau nu!

Poza cu suma ramasa dupa achizitionarea celor 2 boost-uri(luna asta din 15 cat si luna trecuta, vedeti posturile de mai sus):

Multumim din nou TUTUROR celor care au ajutat la aceasta strangere de fonduri! Tuturor celor care au donat pe servere, astfel au ajutat si la strangerea asta de fonduri si la platirea host-urilor in perioada asta!
Sper din tot sufletul ca si de sarbatori o sa fim din nou asa multi si ca o sa reusim sa umplem server-ul si sa petrecem impreuna, aici pe AlphaCS, forum cat si pe server din nou un Craciun si Revelion de neuitat!

Cum am spus si la strangerea anterioara, dupa ce am vazut o scadere asa mare anul acesta pe forum cat si pe servere chiar nu ma asteptam sa reusim sa finalizam din nou o strangere de fonduri si sa mearga totul asa bine! In doar 2 luni am reusit sa strangem suma propusa si sa achizitionam deja 2 boost-uri din asta, chestie pentru care va suntem foarte recunoscatori si va multumim foarte mult ca ne sustineti in continuare, ne sustineti de 10 ani si impreuna cu voi reusim sa mentinem inca totul in picioare si dupa 10 ani de activitate!

Tin sa le multumesc din nou tuturor celor care au donat pe servere, dar in special vreau sa le multumesc celor care au donat strict pentru aceasta strangere de fonduri: @cRz @SergiuOfficial , va multumim din suflet!


Ca si datile trecute, nu inchid inca acest topic! Daca cineva doreste sa mai adauge ceva aici este liber sa o faca.
Inchidem acest topic dupa ce achizitionam si ultimul boost ca sa atasez poza cu achizitionarea acesteia si sa va tin la curent cu totul.
Va pupix si va iubix dragutilor , va multumim enorm!

@TheLord facem topic v4?
sa mai bagam niste boost?