Quote Originally Posted by DenisFlorian View Post
Copilu minune, tu esti? AI un tupeu jegos si tot tu imi faci reclamatie? Se vede ca esti vai de curu tau. Ma doare-n 14 ca ai tu 20 de ani sau cat ai tu. Mai termina cu rahaturile astea. Dupa ce ca tu mi ai dat unban tu s au facebook si dupe m ati banat iar cica respect ban . Admini de nota 10... Ma doare-n pix ca iau -1 ca donez iar.
Observa cat nu-mi pasa, tupeu jegos? Copilas calmeaza-te si tine-ti gura aia inchisa ca pute. Macar eu am mai multe minte ca tine, te-am lasat sa imi dai Quit pana ti-ai pierdut accesul plus ca tu esti ala cu tupeul jegos. O data ce ai ban, il respecti daca nu iti vei primi incontinuare pana il vei respecta, daca crezi ca l-ai primit pe nedrept faci cerere de unban + reclamatie. Nu cred ca @Facebook sau eu ti-am dat unban, stiu cine ti-a dat unban si de asta ai luat ban din nou, mai aveai 3 zile de respectat din banul acela plus tu ai intrat pe server si ai inceput sa ai gura mare dupa mi-ai dat Quit ca un retardat eu zic sa iti revizuiesti comportamentul ca nu sunt copilasi din fata blocului tau pardon vizuinei tale sa vorbesti ca la usa cortului, se vede ce educatie ti-a dat mamica.
Te faci de ras si pe Forum dar si pe server, se vede cata minte ai plus se observa si varsta pe care o ai. Esti doar un copilas cu tupeu in fata pc-ului, am scuipat prea multi ca tine ca sa imi mai bat capul, bafta la -1 si la tot. N-ai venit cu dovada de ce ai abuzat de Quit si de comportamentul tau jegos.


PS: Nu mai fa 1000 de posturi, ai un buton care scrie "EDIT POST" foloseste-l.