Quote Originally Posted by T3m!n@tor4 View Post
Nu am stat sa citesc tot dar din ce am inteles:
1. Raul ii da minne lu spider de cate ori ii da ca eu in poze vad mai mult de 2 pentru ca "mi-a cerut" . Pai intru si eu pe server cu nume de player si iti cer minne tu ce faci? Imi dai?
Ce e asta cu cineva cere minne fara sa faca nimic si primeste. Spider nu trebuia bagat in seama si daca continua sa spameze "vreau minne" gag, nu respecta gagu , kick si dupa ban.
Gen ala de mai sus a dat minne pentru cod, ala nu ma deranjeaza chiar asa desi si ala trebuia dat minne si ban. Pe mine ma deranjeaza mai rau minne date inutil
2. Kato ii da minne : i-am zis lui lord ca normal trebuia kick + ban dar dupa mi-a explicat ca nu avea acces la kick, deci ce sa faca? Adica ma pun in locu lui si eu i-as fi dat la fel (daca nu as fi avut acces la kick).

Eu am judecat fix situatia raul-spider-kato nimic altceva ca nu am avut timp sa citesc tot.
Aici judecam reclamatia asta nu faptul ca mai are 10 in cont.

@Mai erau 2 redusi pe server (se stiu ei) care mai faceau deastea si tot aceleasi raspunsuri aveau. Sau il injura unu pe altu, respectivu ia gag si dupa celalalt zice "dar ce ma te-a injurat pe tine?"

Eu i-as da lu raul avertisment ca e prost si a dat minne fara motiv , spider radea iara ca prostu in timp ce lua minne fara sa il intereseze ca poate careva ia crash sau ca jocul e deranjat.
Ce puteam să ii fac sa ii dau ban? Cu ce puteam ajuta eu sv sa nu fie deranjat el are creator eu comisar.In legătură cu Minne el m-a întrebat dacă vreau Minne, i-am spus că vreau 1.Nu înțeleg de ce mă faci prost dar mă rog.