Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  20
Results 1 to 10 of 14

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by aLink View Post
    Stiu ca iau infraction pwp @TheLord si @Strumf , deajaba faci reclamatie ca TheLord si Strumf le doare undeva de reclamatile tale cate ii faci tu lu Copilu asta , Lord si Strumf sa ia bani si gata iar remove le da niciodata poate sa faca abuz dar tot deajaba. Ce sa mai joci pe server-ul lor ca sunt toti ca si asta , un om care trebuie o fost @DANUTZ.JB si il respect , dar rar gasesti un baiat cum o fost St!L , oricum va muri si server-ul lui @TheLord daca o duce tot asa cu toti copii si abuzatori se trezeste numa cu admini care abuzeaza si nici un player, daca nu va lua masuri sau ceva , deajaba am scris eu aicea ca nu vor face nimic tot asa va ramne dar eu mi-am spus parerea . Intrebare este ca admini vechi nu mai joaca ca uii cati abuzatori care fura cardul lu masa si vin sa doneze.

    PS: Va veni @Strumf cu chestia asta : Daca ai ceva cu el dute fa-i reclamatie , sa ti-o spun si tie deajaba ii fac reclamatie ca nu ii faci nimic ii dai un avertisment la alta reclamtie tot avertisment dar -1 sau remove niciodata, asta am vazut si eu si mai multi !

    10 min mi-a luat sa traduc dar tot 'deajaba'

    Hai s-o luam asa: Daca tu donezi si dai un ban / minne la misto ti-ar placea sa iei remove? Cand stii ca ai donat 30e ca sa iti iei un creator si dai si tu un minne si a 2-a zi nu mai ai grad. iti zic eu ,nu ti-ar placea. Va plangeti prea mult de 'abuzatorii' astia( nu zic ca eu nu ma plang :< ). daca abuzeaza le faceti reclamatii si incetu cu incetu o sa adune avertismente si o sa ajunga la slot sau un grad mai mic. Da' nu ,voi sunteti tari in gura si va luati de iei si apoi 'da de ce imi dai ban? ' 'da de ce imi dai minne?'

    Ps: iNvAtA sA sCrIi cOrEcT gRaMaTiCaL
    Last edited by Jamango; 07-01-19 at 01:31.

    Daca vezi sunete rosii, verzi sau griiii
    Esti unde ar trebui sa fiiii
    Esti exact unde ar trebui sa fiiii
    N-ai motiv sa te sperii!


  2. Likes Symb0L, ?RyN?, aLink, DeTaL!2.1 liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •