Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 1 of 1

Thread: Brawl Busters

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Brawl Busters

    Nu stiu cati dintre voi isi mai aduc aminte, dar acum 8 ani s-a lansat un joc de tip tps shooter numit "Brawl Busters"
    Personal, am adorat jocul ala.Ajunsesem sa ma joc mai mult decat lol,cs si minecraft la un loc. (aveam 6-7 ani pe atunci asa ca ) )
    Inainte sa se inchida serverele mi s-a stricat pcul, iar cand l-am reparat (1 luna dupa inchidere *am aflat dupa cand s-a inchis* ) nu mai gaseam niciunde pe internet "download" pt jocul ala.
    Aveam cam 9 ani cand s-a inchis si na...Apareau jocuri noi...am uitam APROAPE complet de el
    Pana cand intr-o zi vorbeam cu un gmod de pe comunitate despre jocuri mai vechi si mi-am amintit de "Brawl Busters". L-am intrebat daca a jucat si a zis ca da, dar e pacat ca s-au inchis serverele.
    Dupa putin timp am gasit un joc foarte asemanator cu BB (grafica, mecanici etc)
    Cand zic ca e asemanator la mecanici ma refer ca melee combatul din th seamana cu cel din bb
    Si nu doar combatul seamana...mai e si movmentul
    Animatiile caracterelor sunt similare cu cele din bb
    Am sa las linkul aici pentru cei care au jucat BB si vor sa incerce si jocul asta (din nostalgie)

    https://www.toyheroes.net

    Am citit putin pe forumul de la toy heroes si din cate am inteles, toy heroes e o versiune modificata a lui MicroVolts
    *MicroVolts nu e lansat oficial si e inca in development. (mai avem de asteptat)
    https://mv.masangsoft.com

    @Symb0L ca nu da seen pe mess

    Am zis da fac topicul asta fiindca vreau sa ma apuc de toy heroes si de microvolts
    Poate se mai apuca vreunu din nostalgia pt bb
    Sa nu joc singur
    Last edited by andrei_.; 10-02-19 at 20:45.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •