Quote Originally Posted by ScorpionAlex View Post
Eu nu inteleg o chestie. Pe cine enervez eu cand toti se iau de mine adica daca greenspray cand ma omoara imi spameaza pe chat sit dog il cry here you noob haha. Eu imediat reactionez fiinca nu ma pune pe mine un prost sa fac ce vrea el doar daca are el admin. Azi am luat gag si mi-am schimbat numele in Alex.# hai sa vb pe discord si mi-am luat minne fara motiv nu stiu cine mi-a dat minne da cine mi-a dat eu un prost oricum imi iau infraction de la strumf ca fac prosti niste baietii incapabili de admin care fac ce vor ei daca vreau sa fac pe cineva prost pe sv imi iau gag 10 minute fiind pirma jignire la ei nu se da 3 minute. Cosmin facea abuz quit pe mine fara sa ii fac nimic si na asta e cosmin nu ai ce s-ai faci. Bogdan.A imi dadea kick asa degeaba mi-a dat si destroy tot degeaba doar ca le-am zis ca le fac reclamatie si asa tot de la Bogdan prostu imi iau ban vreo 16 ore cu nicun motiv si normal ca am pozele salvate si cand ma ameninta ca imi da ban destroy minne baiatu eu am cs cu protectie minnu si destroyu e inutil daca imi dai doar la quit nu am protectie si imi da crash doar ca ies si intru din nou. Voi astiagogu,cosmin,danger,dominator,Bogdan) si multi altii faceti un abuz de bagam svu in top 9999999 daca continuati asa pierdem playeri activi de dimineata pana seara ca ii dati minne quit destroy ban asa de placere si cam TheLord si Strumf lucreaza degeaba pe sv eu joc din 2014 pe sv cu multe nume in care am vreo 30 de destroy si vreo 20 de minneuri.
Hai ceaw♥️����
https://imgur.com/a/p2Y5lQN avem aici un mic album cu poze ca te tot plangi ca nu stiu ce , pozele sunt facute de cateva minute te-am mai vazut eu injurand de multe ori el in aceste poze si-a zis parerea. Si te plangi ca iei minne / destroy etc.