Quote Originally Posted by dev. View Post
nu aveam ce face cu banii si am zis sa dau banii la altcineva si sa fiu rasfatat si aici pe jb si acum vr refoundu inapoi ms love jb alfacs .ro
tie tataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa salageancullllllll

Asa pe subiect, nu stiu sincer.Pe vremea aia ma jucam metin2 ca spartul(atunci am inceput sa devin "obsedat" de pc, ca stateam toata ziua sa ma joc metin, eram si mic pe la 10 ani atunci), cum am mai explicat in atatea topicuri si daca nu luam ban pe ro probabil inca eram tot pe metin, dupa de private m-am plictisit si START cs 1.6 Primul mod pe care m-am jucat asa diferit de modul clasic a fost DR, dupa am dat random de modul JB unde cum am zis de sute de ori ca era si t3m! si de acolo ne-am cunoscut.(povesti spuse deja in topicuri aniversare/craciun/etc.)
Nu stiu de ce, am fost atras instant de acest mod, imi placea cum era interactiunea asta intre jucatori,simon,etc. mai ales pe vremea aia. Nu aveam microfon pe atunci si voiam si eu sa ma bag simon sa vad cum e, am luat niste casti la 15 lei pe vremea aia ) Dar au mers bines 2 ani si acele casti, prima oara cand am intrat ca simon tin minte ca aveam emotii rauuuuu, nu prea stiam ce sa vorbesc, m-am emotionat, am dat 2-3 comenzi sa mearga toti pe linie, ultimu duck moare si dupa nici nu prea am mai intrat ca simon ) Aveam drecu 11-12 ani.
De mic am fost "pasionat" sa zic asa de chestii de genul cu puscarie/razboi/crime(rezolvarea crimelor, ma uitam mult la CIA Miami)/etc. adica de genul asta de filme/seriale/povesti si cred ca asta ma si atragea cel mai mult la acest mod, simularea vietii din puscarie combinat cu viata virtuala+ chestii fun, distractie, caterinca, etc.
Era ceva inimaginabil pe vremea aia sa te joci pe Titanic si sa simulezi si viata de puscarie