Quote Originally Posted by Sergiu Risciuc View Post
► Nick CS: Don't you see me?
► Nick admin/player reclamat: Grim Reaper
► Motiv: Favorizare castigator cuvant cheie
► Dovezi (poze/demo/etc.):

Cuvantul castigator a fost viata , pe langa ca ala a pus 2 cuvinte cand in regulament zice clar sa alegi doar 1 pe mine nici nu m-a bagat in seama.
Inteleg ca ai ceva cu mine baiatule dar la treburi de genu cand te ocupi de concursuri nu faci favorizari.
Editia trecuta au fost 2 castigatori ,editia aceasta il alege pe asta cu 2 cuvinte . Ma lasi vere?
@TheLord te rog eu pune pe cineva care sa nu favorizeze sa se ocupe mersi.
Nu are nici o legatura aceasta reclamatie, oricum o sa fie respins, deci ti-ai consumat timpul degeaba. Te frustrezi pentru ca nu ai primit un amarat de premiu. Grim Reaper poate decide cui sa-i dea acel premiu, poate trece cu vedea peste acel regulament doar cu acordul lui TheLord. Cum a fost si la mine, eu si griezmann am pus acelasi cuvant, si ce sa vezi, am castigat amandoi, chiar daca in regulament scrie ca: 'Daca o persoana v-a scrie acelasi cuvant ca cealalta persoana, acesta o sa fie descalificat', si uite, ca n-am fost descalificat. Deoarece acesta a vorbit cu TheLord, iar el a fost de-acord sa ne ofere premiul la amandoi. Atatea frustrari pentru un amart de premiu + reclamatia nu se face aici, ci la staff-forum. Aici sunt facute reclamatiile doar atunci cand un abuz face abuz pe server!