Quote Originally Posted by Khajiit View Post
Daca tot e tema dark, fa in asa fel incat sa vad si eu ceva cand cineva foloseste culori inchise/ negru, plus culoarea de la veteran care e neagra cu tema pe negru rezulta un shit.
Ma refer sa rezolvi conflictul dintre culorile actuale.
Da, e super cu tema black, vreau asta de ani de zile ca sunt satul de albul asta jegos si demodat, dar prefer alb si sa vad ce scrie omul, decat all screen black.
Necesita update, fonts, imagini, inconite, conflict colors si asa mai departe.
So... mai trebuie lucrat la ea ca nu o vad foarte utilizabila.
Momentan am lucrat doar pe user profil ca acolo era totul cu alb si arata urat, acum este facut totul transparent si cu culori inchise etc. Dar intre timp a fost bagat si butonul din stanga si de asta a trebuit sa punem dark theme pe public ca sa il vedeti si voi, ca pana nu terminam nu voiam sa il bag pe public, dar asa macar daca spuneti pareri stim unde sa lucram si ce sa mai facem la el.
Da, din cauza conflictelor de culori + iconitele actuale nu prea am avut chef sa bag dark deoarece unele iconite nu se pot face sa fie diferite pe ambele teme si asa trebuiesc facute in asa fel ca sa se vada bine si pe alb + si pe negru.
Conflictele de culori nu prea cred ca sunt multe, desigur inafara de culoarea de VETERAN + unele culori de la grade care sunt deranjante, dar aceste culori o sa fie schimbate in asa fel sa se vada bine pe ambele teme. Prioritar este acum sa se rezolve toate problemele de pagination + butonul sa functioneze corect si sa apara bine dupa care o sa ne apucam sa finalizam si tema dark in totalitate. Dar momentan cum este ea asa se poate utiliza fara probleme.