Am achizitionat si ultimul boost din suma adunata de la strangerea asta de fonduri! Prima strangere organizata pe acest server care a decurs cu succes si ma bucur pentru asta !

Deoarece imi place ca treaba sa fie facuta bine si sa nu fie banuieli sau mai stiu eu ce am facut poza la cele 3 tranzactii + tranzactia de inaintea aniversarii unde am bagat din banii nostrii impreuna cu @Strumf:

Prima tranzactie cu banii stransi:



Eu cu strumf:



A doua tranzactie cu banii stransi:



A treia tranzactie cu banii stransi:



Ps.: Am cenzurat numele din bun simt, poate nu vrea sa fie postat pe un forum.

Multumiri din nou tuturor celor care au donat! @?RyN? @Alberto.# @KillerElite @Yety# @petR1x @Florinel @Khajiit @RauL si desigur multumim si pentru donatiile venite de pe JB+JBGO dintre care unele au fost bagate de catre noi la aceasta strangere!

Va multumim pentru ajutorul acordat din nou si speram ca si in viitor o sa incheiem cu succes un asemenea topic!
Va pupix si va iubix dragutilor Sper ca au fost frumoase eventurile in aceste 4 luni si update-urile bagate si sper ca va simtiti bines pe sv , va pupixxxxxxx

Dau T/C la acest topic deoarece am spus ca o sa il tinem deschis pana facem si ultima achizitie din banii stransi!

MULTUMIM !