Quote Originally Posted by Khajiit View Post
Ce usor te lasi convins
Doua trei puli intr un topic si iti arati latura sensibila, inimosule

Intrebare, de ce sunt 3 pagini pline de cacat?
Ok, si-a spus lumea parerea, dar chiar trebuia sa fie cringe totul?
Oricum, noi sa fim sanatosi.

Ce proasta e Mariana aka Monk, a luat ban��
Nu ma las usor convins, chestia e ca am activat VOICE inapoi strict pentru /testmic ca de metoda aia se foloseste si comanda asta, pana ne decidem de soarta la VOICE il lasam asa, daca desigur se abuzeaza in prostie de VOICE ca pana acum, o sa restrictionez ca pana acum (inainte sa mutam pe amxx 1.8.3 ca de atunci s-a rezolvat problema cu voice si merge la toti cei care au voice si la TERO) sa fie strict la CREATORI cu VOICE la TERO si restul care vor voice sa le mearga doar de la CT mereu, ma batea gandul sa bag strict la toti CT voice, dar poate iese harababura dupa, ar merge la freeday activat VOICE la ct totusi ca sa poata impune restrictii.

Trebuie sa ne gandim la o metoda buna ca sa nu existe abuz, injuraturi oricum o sa existe dar poate nu o sa mai fie asa multe, sa eliminam executarea lui SIMON daca nu tace cand vorbeste un "smardoi" de asta si sa fie mai limitat VOICE ca oricum se vorbeste prea mult si ei nu inteleg cand SIMON VORBESTE SI FACE UN DAY VALID sa taca in pula mea din gura, daca nu intelegi comanda aia e, mori si gata ca doar de asta e JB, dar ei cer "repeta comanda" cand sunt singurii care nu o inteleg.

Am sters cearta la astea 2, va puteti certa altundeva, next va execut. Daca mai este ceva post cu cearta imi spuneti si il sterg si pe ala.