Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  3
Likes Likes:  3
Results 1 to 10 of 16

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #14

    User Info Menu

    OFF: Se pare ca trebuie sa mai fac un post ca sa inteleaga o persoana mai nebuna dupa cum se pare. Inca astept inf domnilor.

    ON:
    Quote Originally Posted by -< Manoila H2O >- View Post
    Tu esti ultima speta a societatii, nu ai dreptul la opinie. Nu te mai preface normal, ca nu-ti vei revenii niciodata din boala mentala de care suferi. Solicit infraction si ban pe forum pt amandoi (doar reclamantul si reclamatul raspund la recla)!
    Bai omule, eu care vroiam sa te ajut sa iti revii si chiar sa ajungi un admin mai bun pe server SI dupa ce ca vreau sa te apar te smecheresti si te umfli in pene. Ca sa intelegeti si voi, eu vreau sa va ajut acum, poate va schimbati si voi si vom deveni un grup de admini mai educati, dar nu, unii trebuie sa se smechereasca doar pentru ca sunt ei nascuti in 2000 si au avut Nokia 3310. Eu nu-s poreclit Brundy (Kinder mai nou ) daca te voi mai ajuta vreodata. Ce boala mentala? Cred ca iau boala de la tine, se numeste prostie. Sa vezi ce iti fac cand se termina perioada de inactivitate, la mine nu va fi post-hunt, la mine va fi POST HUNT. Cum te prind cum te ard.

    EDIT:
    Quote Originally Posted by -< Manoila H2O >- View Post
    Du-te ma in plm si tu, nu vezi cum incepi si cum inchei? Citeste-ti frustrarea din mesaje, mai bine ti-ai vedea de treburile tale
    Du-te ma in plm si tu... apreciez ca folosesti cratima, dar expresia ramane invalida. Cum adica cum incep? Ce am zis eu gresit sa te iei de mine?

    Las' Mitzule ca am incredere in tine si iti revii la gradul tau daca iei -1.
    Fraza din primul mesaj pus la acest post. Nu stiu cum te-am jignit sau cu ce ti-am facut rau.

    Cred ca iau boala de la tine, se numeste prostie.
    Aici chiar m-a suparat faptul ca ai fost nesimtit la faza asta cand te respectam, dar na ce sa-i faci imi mai scapa si mie o vorba. Imi cer scuze.

    Dar

    Sa vezi ce iti fac cand se termina perioada de inactivitate, la mine nu va fi post-hunt, la mine va fi POST HUNT. Cum te prind cum te ard.
    Treaba asta ramane, sa stii. Dupa atata nesimtire nu pot sa imi retrag cuvintele astea ^ . De acum nu ai ce sa ii mai faci, ca in primul mesaj mai iei un avertisment, un -1, se mai intampla.

    Taci si stai in banca ta ca nu mori de la un avertisment sau -1. Acum incheiem discuta, astept inf+ban cateva zile pe forum si gata. Le-as da mention aici pe forum lui Lord si Orlando dar nu am nici cea mai mica idee cum ) . Cine este un admin mai destept sa le dea mention din partea mea, va multumesc mult daca faceti asta! ^^
    Va urez o seara faina tuturor!
    TRBBR was here.
    Last edited by aDgors; 23-05-21 at 23:24.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •