Quote Originally Posted by Matei2019 View Post
1)e adevarat ca nu mai e voie cu comanda dupa ce va deschid eu celulele veniti pe linie si deschide adjunctu sie invalida 2)toata lumea la cell day daca nu ai celulele deschise iti da slay stiu ca nu scrie in regulament asa ceva deci nu cred ca trb slay 3)mereu eu mor la comanda dintre tine si tine ultimu duck jump moare pe mine ma selecteaza pe el nu si nu pot vedea ca sunt cu spatele sau mai stiu eu ce ca trage in perete eu de unde sa stiu daca la selectat pe el?
1. Daca simon spune sa mearga toti pe linie CHIAR DACA BUNICAMEA DESCHIDE CELULELE TOTI VA DUCETI PE LINIE. Nu exista comanda invalida , daca scrie ca BUNICASA LUI THELORD A DESCHIS CELULELE si nu SImon si atunci comanda e valida si toti mergeti pe linie.
2. Nu este nevoie sa va deschideti celulele la cell day , atata timp cat este CELL DAY si trebuie sa ramaneti in celule. Acum daca prizonierii reusesc sa scapa si sa deschida ei celulele este in ordine.
3. Nu inteleg la ce te referi aici. Daca sunteti doi ramasi in viata si zice dintre tine si tine , doar tu poti fi si colegul. Daca si asa spune simonul ca este comanda invalida are probleme cu capul si trebuie mutat la tero.

T/C