Păi, umblam și eu printre serverele astea de pe internet și dintr-o dată am dat peste acest server, dacă nu mă înșel eram cu fostul meu coleg de clasa LucianSGS, apropo numele de GabiSGS l-am pus undeva prin 2016, abia atunci m-am apucat de acest server. După care, am început să învăț cum se joacă acest mod numit JailBreak, am fost învățat de către nurca în mare parte cu, care stăteam pe Skype în acea vreme. Jucându-mă o perioadă lungă de timp, m-am gândit prin anul 2017 să aplic și eu la o funcție pe acest server, am primit destul de multe PRO-uri, deoarece aveam ceva activitate, însă comportamentul meu era destul de nașpa. Am obținut acel grad, am făcut activitate după am început să aplic pentru UP la acel grad. Până la urmă, am ajuns la gradul de Agent. Am avut o perioadă de inactivitate, pentru care am primit remove. M-am reapucat după aproximativ 3 ani sau 2 ani jumătate și am început să exersez iar cu comenzile de simon. Până la urmă, am ajuns la gradul de "Șef Penitenciar" cu ajutorul lui @KillerElite, cât și a adminilor de pe acest server. Am legat strânse prietenii pe acest server și m-am distrat alături de acești jucători/admini! Le mulțumesc lui @TheLord și @Strumf pentru că au făcut acest server, și sper să-l țină cât mai mult, deoarece au făcut o treabă destul de bună. Succes AlphaCS!