Quote Originally Posted by Aerius View Post

Ar fii ceva.
https://alphacs.ro/showthread.php?89...highlight=Anzo
Aici ai dat doar tc la topic si nu ai mai dat raspuns sau nu am vazut eu si sunt chior.
Atunci cand am facut acel topic, probabil cineva a apucat sa il vada(sau pandea acel domeniu de mai mult timp si el) si cand a expirat domeniul a fost fix cand am fost eu plecat si era un eveniment mare, deci cateva zile nu am putut sa intru pe online si etc. fix in perioada aia scurta pot spune acel om a luat domeniul instant (a fost cred ca liber cateva ore maxim), dupa care m-a contactat ca e si el de pe aici, adica era de pe aici daca vreau sa imi vanda domeniul si desigur am zis nu, nu sunt prost sa platesc pentru ceva care oricum il luam eu atunci si oricum era asa cu intrebare daca sa revenim sau nu pe acel domeniu, din 10 euro nu ajung sa dau 100 ca sa se simta el bine.
Practic el a luat acel domeniu degeaba ca nu a mai prelungit nimic si acum 1 luna fix a expirat si a primit delete de tot, problema e ca acum am fost online si eram pe faza sa il achizitionez instant dar cum s-a facut ora 12 instant a fost cumparat de un bot deci nu aveam ce sa fac, de data asta este in mana unui de asta care face probabil dropshipping, a mai fost in trecut dupa ce au renuntat cei vechi la el, deci probabil din nou dureaza un an pana la o posibila "cumparare", asa ca acest "plan" a cam cazut din start.
Poate am fost prost ca nu am cumparat domeniul cand a zis Cristian (fostul fondator acs/anzo/etc.) ca imi face transfer cu 50 de euro si atunci pe vremea aia inca se merita sa il cumparam ca eram la inceput cu acest forum.
Chiar si anul trecut, poate trebuia sa accept oferta la asta de a cumparat, dar totusi nu cred ca ne aducea vreun beneficiu sa ne mutam acum pe anzo, deoarece alphacs cum este acum este deja de 7 ani, chiar 8 daca luam si numele de dinaintea de anzo.

Acum asta este, nu avem ce face, domeniul actual nu stiu de cine este detinut deci s-a cam dus treaba cu acesta, era bun pentru alte jocuri de exemplu fivem ca este nume scurt, usor memorabil.

Cat despre ce s-a discutat in acest topic, de ziua server-ului probabil o sa facem mai multe chestii, deoarece implinim 10 ani, luna aia o sa fiu focusat mai mult pe server si o sa facem mai multe chestii, desigur daca vin idei printre care o sa bag si modul vechi 1 saptamana-2, vedem

T/C