Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  31
Likes Likes:  66
Results 1 to 10 of 45

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Giveaway - Castigator anuntat ! User to add: Khajiit#9404

    Salutari,

    Vreau sa va anunt ca doresc sa donez kit-ul actual pe care-l am pe calculator cuiva care poate are nevoie de el.
    Asigur eu tot! Transport + informatii mai jos

    In prezent eu rulez pe el, va las imediat specificatii + link-uri pe emag daca doriti informatii in plus.

    Cooler: click aici
    - silentios, imens, se conecteaza pe placa de baza, ca orice cooler standard.

    Procesor AMD BULLDOZER FX 6100 3,3 ghz click aici

    Placa de baza click aici
    - are ddr3
    - AM3 + ( socket 970, SB950)
    - mai multe in link

    Rami - 8gb DDR3 Hyper Limited Edition
    Merg la o frecventa de 1600, 1333 mhz, puteti seta din placa de baza. Nu am link, ca nu gasesc pe internet.

    Pe scurt:

    Mai am si placa video, AMD r9 280x dual 2gb GDDR5, dar nu intra in giveaway, ca raman fara placa video =]].
    Am jucat GTA V fara probleme, rezolutie maxima pe monitor de 19'', high in toate.
    Am jucat CS 1.6 =]], cs go, skyrim, metro last light, metro exodus, fifa 2020( 4k mai nou), si multe dracovenii de jocuri fara probleme.\

    Nu are probleme, motivul pentru care il dau este ca vreau sa fac pe cineva fericit si ca eu fac un upgrade. Daca as vinde ce am prezentat mai sus ma aleg cu 400 de lei sa zicem, dar nu devin mai bogat.
    Discutam in privat mai multe detalii, pe steam, pe forum.


    * Il trimit eu prin curier la voi acasa, nu trebuie sa faceti nimic, nu trebuie sa platiti nimic.
    * Il trimit gata montat, doar ii puneti voi mufele, in bagati in carcasa, puneti un HDD, ssd, si sursa, placa video etc.
    * Va trebuie o sursa cam de 450-550 W


    O sa extrag cu random org sau ceva castigatorul. O sa alegem in functie de situatie... sau vedem cum facem.

    Ce aveti de facut?

    Va inscrieti dupa model( datele de contact le discutam in privat!!!)

    Code:
    Nume: 
    Varsta:
    Motivul pentru care te-ai inscris:
    *Poza cu kit-ul actual
    Regula:
    * Poza cu kit-ul actual inseamna poza din MY PC in care sa vad ce procesor aveti + memorie ram.
    * In poza trebuie sa apara si numele vostru sau ceva de legatura cu voi, pentru a ma asigura ca nu e poza fake sau a nu stiu cui.

    Vreau doar sa ofer sansa cuiva sa se bucure de un calculator mai bun!
    Daca aveti intentii sa va inscrieti sa faceti bisnita, nu o faceti! Aveti suflet si lasati oamenii care poate chiar au nevoie!
    Valabil doar pentru jucatorii de JB.


    PS:
    Daca vreti sa-mi multumiti pentru asta, apasati pe like/thanks, nu faceti aici topic din asta.
    Postati aici doar inscrierea.

    Multumesc,
    Khajiit.

    Poze>>
    Last edited by Khajiit; 31-03-20 at 11:48.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •