Quote Originally Posted by Z1nNN View Post
Parcă am fi pe samp atunci când faci misiunea 'Lowrider dance', numai ca acolo e cu numpad-uri . Oricum, la cate day-uri sunt pe acest server și abia de sunt jucate..
Cand am facut propunerea nici macar nu mi-a trecut prin cap acea misiune. Eu cred ca day-urile care mai sunt acum de abia jucate , ori pentru ca s-au plictisit de ele, ori pentru ca sunt plictisitoare . Eu zic ca acest day este unul foarte interesant deoarece iti pune memoria si mintea la contributie.

Quote Originally Posted by Griezmann* View Post
e cam plictisitor sincer ...
Cum am zis si mai sus la Gabi, acest day este unul foarte interesant deoarece iti pune memoria si mintea la contributie.

Quote Originally Posted by Olandezu View Post
Este inutil parerea mea , si dureaza si ceva sa il faci , ca nu e un "/who" in 10 minute sa fie gata, nici atat , si nu ii vad sensul la munca depusa pentru un plugin de genul , deci
Cum am mai zis si la cei doi de mai sus, acest day este unul foarte interesant deoarece iti pune memoria si mintea la contributie. Si am si mentionat ca nu ma pricep in acest domeniu deci n-am de unde sa stiu cat timp dureaza sa-l implementeze

Quote Originally Posted by InfernoDragon View Post
cred ca esti mai destept ca mn )
decat*. Un sfat prietenesc , pune mana pe abecedar si invata sa scrii cuvintele corect.

Quote Originally Posted by Na'Vi electro_android View Post
greenule tu aveai propuneri bune.. dar asta e jale
aia e, propunerea mi-a venit in minte la 10 seara , idk poate eram obosit dar mie in continuare mi se pare interesant.

Quote Originally Posted by R0B0tz3L View Post
nopeeee
ok ?