Quote Originally Posted by ✪sEb1 View Post
1. Propun ca fiecare admin sa aiba cate un nume rezervat pe steam id-ul lui pentru a nu putea face abuz alti admini (zic asta si pentru ca s-a facut deja cu numele lui Lord, dar totodata poate fi un mod de falsificat dovezi).

2. Propunere/bug pe mapa "am_redline_hd64_d": daca ambii jucatori din arena se spawneaza in partea superioara, in fata cutiilor, doar unul dintre jucatori poate sa-l vada pe celalalt(poate face si insta-kill) in timp de al doilea vede doar coltul cutiei https://imgur.com/a/G6iIn0n (nu am avut acum ocazia sa fac ss pentru faza cand sunt amandoi sus). Ar fi frumos sa fie mutat putin spaw-pointul, deoarece e o mapa populara dar e enervant cand patesti sa fi spawnat acolo.
Pentru prima propunere trebuie sa va bag la toti admin pe NUME+PAROLA si asta insemana sa va puneti comanda de setinfo _pw parola in cosola de fiecare data cand intrati pe server.
Am decis sa fie pe steamid deoarece este mai conveneabil tuturor + va puteti schimba numele oricand.
Pe numele meu deja am bagat parola deci acolo nu o sa mai fie probleme + puteti depista mereu un fals rapid din TAB>VIEW PROFILE daca vreti totusi cativa dintre voi va pot pune adminul si asa.

2. Aici trebuie sa editez mapa si chestia asta este intr-o singura arena 100% deci nu cred ca din acel editor imi dau seama care arena este problematica. Daca chiar este foarte deranjant si se intampla de multe ori atunci scot mapa, daca nu atunci ramane asa.
Votati in acest topic cum vreti sa fie!