Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  3
Results 1 to 10 of 11

Thread: Prescurtari

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by SpiderSlayer55 View Post
    Cred ca nu e nevoie sa repet ca nu exista nicaieri in dex sau undeva ca prescurtarile astea chiar au de aface cu injuraturile.
    1.Nu esti tupeist (injura orlando si tu nu ai ziceai nimic stateai cu pla in sus si il lasai sa injrure. Pana si D3monic a avut tupeu sai zica ceva.)
    2.Nu esti destept (daca erai depstept nu ajungeam aici unde ne aflam acuma si se vede foarte clar ca nu ai simtu umorului.)
    3.Eu cu restu adminilor nu abuzam (Cred ca esti destul de capabil sa intelegi ca oricine POATE VORBI DE LA CT SI NU AU NEVOIE DE ADMIN. Si tu...zici ca abuzam
    4.Intri odata la o luna pe server si chiar se vede ca nu esti la curent cu ce se intampla pe server si te mai crezi Inteligent si Tupeist pana si politistii is mai activi ca tine.
    5.Nu stiu unde ai vazut tu val de idiotenie ca noi suntem o communitate de playeri cu simtu umorului cea ce te exclude pe tine direct din acest topic nici nu inteleg dece te-ai nai chinuit sa dai reply

    Am un singur lucru de spus despre tine si acela e ca esti Patetic, mediocru si narcisist.
    In rest ce sa mai zic...faptu ca nu te-ai maturizat probabil din cauza la probleme in familie sau personale nu e vina mea si nu-mi pasa.
    N am acces pe Orlando, am demo, maine l pun cu tot cu reclamatia pentru tine... Scrisesem !gag Orlando da ciuciu accese, stii? Si de multe ori am zis-o, simtu umorului la voi e produsul dintre cati admini is pe server si "inteligenta fiecaruia" si ajungem la o suma imensa de o intalnim doar in banci Ma faci patetic, mediocru si narcisist, dar asta cum esti tu bun admin si explicatii de zeu de ce ai Swat si nu general? Si dc ai schimbat numele? chiar tu ai zis "Sa mi se duca avertismentele" adica nu recent te-ai prostit, esti de mult asa Si iti fac atac la persoana ca m ai provocat, replay chiar nu mai dau ca n are rost, nu te mai chinuii
    Edit: Nici nu inteleg de ce ma enervez atat, pentru un nimic practic, ar trebuii sa actionez ca oricum cu voi nu se poate, cu adminii astia "buni" Scuzati-ma ca ma uraste "tot" svr-u si ca is admin rau si nematurizat
    https://imgur.com/a/y4oxbIg
    Last edited by AssAssiNsCreeD; 16-04-19 at 22:50.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •