Quote Originally Posted by FraGsTeR View Post
@TheLord poate cer prea mult și poate consideri inutil,vreau sa propun (propunere pe care i-am facut-o și lui Khajiit,dar vreau sa ascult si parerea voastra.) și anume interzicerea comenzii : ""Ultimul "ceva" traiește"",din simplu fapt ca majoritatea celor care rostesc aceasta comanda nu o inteleg.Parerea mea,ca semnificatia comenzii este aceea ca DOAR ultimul care va executa acea comanda va trai,deci prin urmare ceilalti care au executat inaine vor muri. Dar daca nu a existat niciun "player" care a executat ultimul comanda,atunci cei care au executat-o primii nu ar trebui sa moara. Mai pe intelesul celor care nu s-au prins de ce voiam sa spunsa zicem ca sunt : Andrei,George și Bogdan. Daca Andrei și George au executat comanda , dar Bogdan nu a executat-o atunci Andrei și George nu ar trebui sa moara. Sper ca ati inteles ceva
Chiar daca ultimul nu a executat comanda,aia tot au sarit si nu mai au “dreptul sa traiasca”.Mi se pare normal si logic.
Ceea ce as vrea sa se interzica e “simon spune primul duck jump traieste o secunda” pentru ca n are nici un sens,pentru a fi primul trebuie sa executi comanda imediat dupa traieste si nu mai stai pana termina ala cu “traieste o secunda”