Nick CS: Griezmann*
Povestea de Craciun: Era o zi minunata de iarna , Craciunul , eram la un jb cu @BrundyBoyRo , @mihaiTocu , @Spike @Gabriell @Sweet_me . Eram si noi de Craciun frumos . Urmase sa vina mosu , care acesta era @TheLord . Noi am lasat cate o shaorma de la fiecare la brad pentru mosu ,adica lord. @Spike a zis ca nu e de ajuns , asa ca a mai pus o bere cu niste big mec +inca 2 shaorme de vita cu carne de porc , iar @mihaiTocu inca o bere de la mamaia lui din livada , ma rog sa zicem ca erau beri ca acolo spunea ca expira pe data de 25.12.2016 ... , In fine . Noi toti ne-am pus in patutul nostru . @Sweet_me a luat ursuletul lui de plus langa el si a adormit primul . @Gabriell a adormit cu soricelul mickey mouse langa el . Eu am dormit cu gandul la cate shaorme mananca mos craciun (the lord) intr-o secunda .Asa ca l-am intrebat pe @Spike . El mi-a raspuns : ”NU CRED CA SE SATURA DIN 10 DAR LASA CA I-AM MAI PUS ACOLO INCA VREO 2 MENIURI DE MEC” . Eu nu puteam sa dorm deoarece nu credeam ca totusi se satura mosul . In fine . Toti au adormit iar eu il asteptam pe mosul @TheLord . Am stat 2 ore dupa mersul de gras a lui @TheLord pentru ca al 2-lea gras pe nume @Strumf i-a furat sania. (OF OF, CE RAU E @Strumf) Era foarte intuneric @TheLord era cu spatele la mine iar eu voiam sa ii spun daca e ok 10 shaorme ,cand sa se intoarca era plin de maioneza si checup pe fata .Am crezut ca am incurcat Craciunul cu Halowenn-ul CAND L-am vazut pe mosul @TheLord . Urma sa ne dea cadourile si i-am trezit pe fiecare din pat cu un capac peste fata ca prea dormeau ca ultimi grasi ... (mai vorbeau de @TheLord ) (mosul). S-au trezit si grasii numarul 2 si urma sa ne dea cadourile . Lui @Spike i-a adus putin creier facut din carne de vita , lui @MihaiTocu0 i-a adus niste corp de porc din lipie si sorici , lui @BrundyBoyRo i-a adus niste ochelari din castravetii , lui @Gabriell i-a adus niste urechii din carnati proaspeti (speram) .Lui @SweeT _me i-a adus o gagica din felii de hipopotam . Urmam eu , eram speriat groaznic de cadourile prietenilor mei , iar mie mi-a adus o inima de porc . Eram toti fericitii ca a venit mosul , am mai stat la o bere si o shaorma o ora si ne povestea despre @Strumf ca este un gras care mananca de la mec 24/24 mai rau ca el ... Intervine si @Strumf plin de ciocolata pe fata si cu berea in mana si spune &#8221 @TheLord vrei un capucinooo” (zise @Strumf beat) iar @TheLord s-a ridicat si i-a dat un mare capac peste burta iar dupa i-a sarit burta in sus lui domnul @Strumf ”spiridusul” .Urmau sa plece era 5 dimineata . Ne-a aruncat cu niste bere pe noi sa ne fie amintire dupa s-a urcat pe @Strumf si l-a calarit pana acasa . Noi eram fericiti iar dupa ne-am facut grasi cat casa de mare iar dupa nu am mai incaput in casa si am explodat . Sfarsit !Am citit informatiile si le-am inteles, stiu ce trebuie sa fac: Da
Ce te face cel mai fericit in timpul Craciunului?(nu este obligatoriu de completat):