Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 10 of 13

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    @-ExPeCt- i-am dat un kick pt abuz slay si dupa ma trezesc cu kick si dupa ban 10 minute pt un slay care l-am dat cu motiv 2/4

  2. #2

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by DRAGON KILL View Post
    @-ExPeCt- i-am dat un kick pt abuz slay si dupa ma trezesc cu kick si dupa ban 10 minute pt un slay care l-am dat cu motiv 2/4
    Frate nu ma intereseaza ce ati facut voi 2 cat timp nu a fost un player implicat. Daca nu va convenea facea unu din voi 2 recla. Nu sa se bage altu ca sa se afle in treaba.

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by -ExPeCt- View Post
    Frate nu ma intereseaza ce ati facut voi 2 cat timp nu a fost un player implicat. Daca nu va convenea facea unu din voi 2 recla. Nu sa se bage altu ca sa se afle in treaba.
    La reclamatie vorbesc doar Reclamatul si cel car face reclamatia!

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by uugh07 View Post
    La reclamatie vorbesc doar Reclamatul si cel car face reclamatia!
    Nici nu poti sa iti imaginezi cat te tare ma cac pe mn de ras acum. ))))))))))))))

  5. #5

    User Info Menu

    Expectul meu:


    La reclamatii raspunde doar reclamantul si reclamatul + mai poate interveni doar cu un post o terta persoana care are o dovada in plus, care i se adreseaza reclamatului.
    Cine nu se conformeaza : 1. Prima abatere = infraction / 2. A 2-a abatere = infraction / 3. De la a 3-a abatere se primeste avertisment !!!!

  6. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by uugh07 View Post
    Expectul meu:


    La reclamatii raspunde doar reclamantul si reclamatul + mai poate interveni doar cu un post o terta persoana care are o dovada in plus, care i se adreseaza reclamatului.
    Cine nu se conformeaza : 1. Prima abatere = infraction / 2. A 2-a abatere = infraction / 3. De la a 3-a abatere se primeste avertisment !!!!
    Si atunci de ce faci tu reclamatii cand de fapt astia 2 ar trebuii sa faca reclamatii intre ei? Sa umpli iar paginile de reclamatii cu rahaturile tale si sa iei -3 iar?

  7. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by uugh07 View Post
    Expectul meu:


    La reclamatii raspunde doar reclamantul si reclamatul + mai poate interveni doar cu un post o terta persoana care are o dovada in plus, care i se adreseaza reclamatului.
    Cine nu se conformeaza : 1. Prima abatere = infraction / 2. A 2-a abatere = infraction / 3. De la a 3-a abatere se primeste avertisment !!!!
    Copile tu ma inveti pe mine?
    Acum ca ti-ai luat triggered apelezi la regulamentul de la raclamatii (prima si singura data cand l-ai citit banuiesc).
    Ti-am spus prieteneste lasa-te de reclamatii cel putin ca ce faci pe server ma doare-n pl.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •