Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    User Info Menu

    Topic informativ

    Salut, am observat ca in ultima perioada este o inactivitate foarte mare, atat pe server cat si pe forum . Un factor principal, este inactivitatea ta @KillerElite , ti am dat cateva mesaje acum 1 luna 2, la care nu mi-ai raspuns nici acum.
    Prin urmare vreau sa va intreb , ce aveti de gand sa faceti cu acest server?
    Ma refer strict la staff, cat si la jucatori. Inteleg ca a inceput scoala, dar in loc sa se iroseasca hostul, nu mai bine vorbesti killer sa il redeschizi in vacante? Si asa .. nu prea se joaca nimeni in timpul scolii. (A fost doar o idee)
    Cat despre admini, rog sa facem o prezenta, sa vedem cine mai este activ macar pe forum ..
    Trebuie doar sa lasati un reply cu "Prezent" si sa spuneti o idee cum sa procedam si asa mai departe.
    De ce am luat initiativa?
    Killer e singur, ma refer ca e singurul fondator si e foarte greu sa menti un server activ ( cu multi jucatori care sa joace zilnic) de unul singur . De aia va intreb , cum sa procedam.. Incet , incet vad ca acest joc *CS 1.6* moare , si nu mai vad sensul si relevanta de a mai tine serverul deschis pe perioada aceasta a scolii, cel putin fara o activitate mai mare din partea staffului cat si a fondatorului, ma rog..
    Eu am timp pentru forum, de aia i am propus in trecut daca vrea sa ma ocup de forum si asa mai departe si va rog sa va spuneti parerea, daca sunteti pro sau contra cu acest lucru.
    Promit seriozitate din partea mea, insa lasand chestiile astea la o parte . Principalul motiv care m-a facut sa fac acest topic este inactivitatea foarte mare a jucatoriilor de pe acest server, adica acest mod BB, e foarte naspa sa l joci in 2-3 playeri, de aia spun ca ar trebui sa luam niste masuri sau sa incercam sa promovam serverul cat mai mult posibil, nu ma refer neaparat la boosturi cu bani s.a.m.d , in trecut am avut un server de knife pe care il promovam impreuna cu 2 prieteni pe facebook zilnic pe diferite grupuri, si aveam in medie 15-20 jucatori mai toata dupamiaza si seara erau 24/24 . De aia spun ca ar face mult daca am promova serverul pe facebook sau orice alta metoda prin care sa nu cream dusmanie cu alte servere/comunitati.
    Rog seriozitate in acest topic si fiecare sa vina cu o opinie si mai ales idei . Multumesc frumos si Killer sper sa nu te superi sau ceva, nu fac acest topic ca sa ma plang de inactivitatea ta, dar trebuie sa luam initiativa. Te inteleg perfect ca nu mai ai timp, insa lasa-ne sa te ajutam
    #respect #bb
    Last edited by SergiuOfficial; 07-11-19 at 14:19.

  2. Likes ericsefu05 liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Prezent , sunt de acord cu propunerea ta dar de ce sa inchidem si sa redeschidem in vacante?
    Cand cei care vor sa joace , o data pe saptamana sa joace doar in vacante si inca ceva vrei sa vezi doar admini activi sau si playerii comunitatii? Cat despre playeri . Ei se joaca cand au cu cine (o alta companie) si respectiv cs-ul scade , asa ca trebe promovat si laudat sv pentru a spori playeri.. Atat am avut de zis , a da suntem si in perioada scolii.Iar @KillerElite mai multa implicare daca nu vrei sa ramana doar un vis daca nu faci fata cu banii nu il inchide /redeschide pentru ca uita lumea de el.. din pacate.

  4. #3

    User Info Menu

    Serverul e platit pana in luna ianuarie deci nu are sens sa il inchidem. In perioada asta (septembrie - decembrie) v-am anuntat ca nu ma voi putea implica deloc si asa s-au dus si adminii. (Nu inteleg de ce ar trebui sa stau eu 24/7 pe server ca sa intre adminii). Un admin isi poate face treaba cum trebuie si fara sa fiu eu pe server. Adminii care nu au mai intrat in ultima vreme vor primi remove. Cei care isi doresc gradul inapoi isi refac activitatea si si-o mentin. @Sergiu Risciuc eu ti-am raspuns pe wapp acum 1 luna jum la ce m ai intrebat. Acm a cui e vina ca nu te uiti?




  5. #4

    User Info Menu

    Eu nu-s prezent nici pe forum nici pe server, asta e... @KillerElite vezi poate imi scoti gradul pe care l-am câștigat la pariu, ti sparg uai.

    ☆☆☆☆☆☆☆☆
    CONTACT
    MyAnimeList : SageOTSP
    Facebook : Claudiu Obreja
    Instagram : claudiu_the_sage
    Discord : SageOTSP#6954
    ☆☆☆☆☆☆☆☆







  6. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by KillerElite View Post
    Serverul e platit pana in luna ianuarie deci nu are sens sa il inchidem. In perioada asta (septembrie - decembrie) v-am anuntat ca nu ma voi putea implica deloc si asa s-au dus si adminii. (Nu inteleg de ce ar trebui sa stau eu 24/7 pe server ca sa intre adminii). Un admin isi poate face treaba cum trebuie si fara sa fiu eu pe server. Adminii care nu au mai intrat in ultima vreme vor primi remove. Cei care isi doresc gradul inapoi isi refac activitatea si si-o mentin. @Sergiu Risciuc eu ti-am raspuns pe wapp acum 1 luna jum la ce m ai intrebat. Acm a cui e vina ca nu te uiti?
    Ma refeream la vip nu de la parola de la admin, mesaju ala il vazusem .

  7. #6

    User Info Menu

    Prezent (Veteran) pe forum .Asa cum a spus si Illegal de ce sa il ichidem si sa il redeschidem in vacante , pentru ca lumea o sa uite de el incet incet in mod-ul asta si oricum cum a zis Killer , serverul este platit pana in luna Ianuarie nu are sens sa-l inchida . A inceput scoala si au scazut playerii pe server si in acelasi timp si admini .

  8. #7

    User Info Menu

    Ase eu ca admin daca intru pe sv si este gol cum sa fac activitate poate eu pot intra doar 2 ore pe zii in care sv e gol nu am ce face @KillerElite nu te atingi de gradu meu ca fac curu floare lasami un mesaj pe wap


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •