Quote Originally Posted by Khajiit View Post
...ce sa zic si eu

Lord a pus regula asta in regulament:
"
IMPORTANT !!! Daca nu se respecta regula 1 CT la 3 TERO atunci pot intra la Echipa CT(Gardieni) si jucatori care nu au 20 de minute jucate la Echipa Terro(Prizonieri) cu exceptia celor care au jucat harta anterioara la Echipa CT(Gardieni). Prioritate o sa aiba mereu jucatorii care au 20 de minute jucate la Echipa Terro(Prizonieri).

"

Traduc:
Daca nu are cine sa intre la CT, pot intra si cei fara minute, dar cu microfon cu conditia de a nu fi jucat harta anterioara. Totodata, daca ai minute, ai prioritate in acest caz.

Deci, asta nu inseamna ca ai VOIE CT FARA MINUTE, mai ales ca admin!!!
Bine, in cazul tau...aveai 15-16 minute...ceea ce este sa zicem "iertabil", nu chiar asa dramatic ca-n cazul in care ar fi intrat cu 5-10 minute.

O sa fac un update la regulament...il curat putin de cacaturi si dau cu spray pe esential, poate asa nu mai inventati reguli.

Nu stiu ce sa decid, @Strumf, fa cum vrei tu , rowst mi-a facut avataru' si cam are dreptate , dar nu e asa mare drama pt 4 minute diferenta...
Uitate te rog frumos la poza cu tab, am dat timeleft special din cauza asta, mai erau 29 de minute din mapa iar o mapă la momentul actual tine 35 de minute, deci acele 5 minute sunt facute in timpul mapei in care a stat ct.
Nu e mare pierdere dar m-au enervat arfele lui.