Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  2
Results 1 to 5 of 5

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Griezmann* View Post
    si ce? nu am voie sa sabotez prizionerii fiind eu prizionier. +Ca daduse revive dupa iar tu m-ai omorat se vede pe demo foarte clar si cand erig s-a mutat la ct cu comanda si mi-a dat gag pe degeaba nu ai facut nimic? favorizare , o sa pun poza cu erig cand s-a mutat la ct
    gag-ul ti l-a dat el ca l-ai facut sclav e fix primul gag, https://imgur.com/a/iYX30nt nu stiu de ce dai gag inapoi pe motiv abuz

    mi e prea lene sa explic de ce am intrat toti la ct, dar a fost clar, am intrat doar sa jucam sa ne readucem aminte de cum jucam toti un jb, ca daca intrai tu cu comanda singurul lucru pe care il faceai era sa dai sparta si cacaturi care erau doar pentru killuri , nu te obosi sa faci pe inofensivu sau sa comentezi cu alte cacaturi ca stii ca asa e, demo-ul e sus si pozele la fel, peleme, ayae

    inca asa ca o paranteza, nu stiu ce motiv ai fi avut sa te fi bagat cu noi la ct "hai ca ma mut si io" daca ne ai vazut pe noi ca am facut un lucru gresit, peleme, deja imi bat capu prea mult cu prietenu lu ricuc
    Last edited by dEv.; 09-05-21 at 15:36.


    Strumf: Pula mea in gura ta ~2024

  2. Thanks Grim Reaper thanked for this post
    Likes JuveT. liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •