Quote Originally Posted by MihaiTocu0 View Post
La fiecare quit dat de tine eu am tacut, tu esti cel care a continuat. La chestia ca nu era loc i am spus sa iasa de la ct ca nu era loc, iar el insusi a zis sa l mut eu si i am zis asa "te rog sa iesi tu de la ct pentru ca ai imun si in caz contrar o sa am permisiunr sa iti acord quit". Nu am zis exact ce am scris dar asemanator tot ceva ca daca nu iese o sa fiu nevoit sa i dau quit. Eu nu amenint, eu imi fac treaba pentru ca din start unii admini nu cunosc regulamentul server-ului si nu inteleg nici acum de ce sunt admini.

EDIT: Erau mai multi pe server care pot afirma ca dupa quit eu am tacut din gura si n am zis/scris nimic.
GoodNight e mai vechi ca tine Oricum, asta nu conteaza..

la fiecare quit ai tacut, a? Nu fii usa de biserica ca ne suparam La cum te-ai exprimat la faza cu " Iti dau quit" A fost clar o amenintare Iar GoodNight poate comfirma chestia asta...Oricum.. Aveti grija si tu si boby, ca deja incepeti sa va vi-o luati in cap mult si nu e bine Daca nu iti permit sa faci glume cu mine, si nici tu mie nu continua sa ma iei la misto si etc.

N1K3
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................

1000 FPS