Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  7
Results 1 to 8 of 8

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ?RyN? View Post
    ))))))))) mai bagi vrajeli ? eu ti am zis clar ce ti-am spus pe server, nu e nevoie sa bagi de la tine, ti-am zis de rasa dar nu vad ce te deranjeaza asta, esti roman nu ? sau esti ceva corcitura sa te simti atacat ? si te-am facut si milog, asa, care e diferenta dintre astea 2 si ce ai spus tu, sa vina si martorii sa vedem ce martori ai tu pune-i pe ei sa extraga faze din demo daca tu nu esti in stare si te gasesti sa suferi pe aici, de unde pana unde te-am injurat eu de familie oricum vreau sa vad abuzul de bhop, ca eu vad ca te aprinzi doar tu ca fac eu bhop, in rest nimeni, cum te-am omorat ai inceput cu injuraturile, ai pe filmare in caz de ai memoria scurta

    "te-am strigat frumos" ceva gen ba prostule ba handicapatule, frumos frumos =]]
    ai mai multe faze pe demo dar am extras doar o particica, asta e frustrarea doare

    stiu regula reclamat/reclamant dar simt ca e nevoie sa intervin aici
    revenind la discutia pe care ai avut-o cu mine, ieri ti-am explicat frumos ca nu exista niciunde o regula scrisa a numarului de sarituri pe care ai voie sa il faci dar trebuie sa ne intelegi si pe noi ca admini, si cred ca ne intelegi destul de bine, imi amintesc acum 1 an sau 2 cand ai avut probleme cu un alt vip de pe arena si ii faceai reclamatie peste reclamatie (nu vad nimic rau in asta nu ma intelege gresit), e foarte greu sa explici unui copil de 12/13 ani ca ce face el se numeste abuz si foarte multi abuzeaza de bhop adica din baza in baza, din cauza acestor abuzuri s-au luat o gramada de masuri cum ar fi scosul damage-ului pe lama, reducerea vitezei si reducerea jump-ului la jetpack, de aceea am ajuns la concluzia de a incepe cu slay-uri de la mai mult de 5 sarituri una dupa alta considerand abuz, o sa il rog pe @robertP19 sa isi faca timp sa mai clarificam regulamentul sa il restructuram si sa il facem "pentru toata lumea", cat despre figurile lui Rafa sunt perfect deacord, recent i-am spus sa-si mai taie cornitele si o sa ma bag in el cat de curand, ideea e ca daca tu nu vorbesti pe microfon ne dai impresia ca esti pe voice enable 0 sau esti troller! Cu siguranta Rafa o sa fie sanctionat cat de curand. BTW nu cred ca e nevoie sa devenim toxici asa ca te-as ruga sa nu il mai jignesti nici tu pe el
    Last edited by BRAI ZEW; 16-04-21 at 15:12.

  2. Likes power.exe, Lin Jon Koy liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •