Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  8
Likes Likes:  44
Results 1 to 10 of 13

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Paginatop Evolutie Cristian BG [~R] [User - Administrator ]





    Fara introduceri sentimentale avem asa : In 2012 sau 2011 idk zona asta ma jucam Counter Strike 1.6 cu fhatele meu @=T|G|S= (rasa ta cu nicku tau ca am stat 30 sec sa il scriu) moduri de JailBreak. Am inceput cu servere d-astea "fantoma" sa le zici asa apoi am trecut pe astea care erau mai populate, incepusem pe mnx apoi ne-am mutat bizon si freakz ala da nici unu nu oferea un vibe bun pt incepatori iar in final am picat pe un server ALPHAZONE parca asa era primu nu? . Dupa primele ore petrecute pe server (totusi primele cu mari frustrari si intrebari deoarece nu stiam absolut nimic despre modul asta) am fost ajutat de niste admini mai vechi cu basic-ul jocului (comenzi ce tre sa fac si cum sa fac ). M-am acomodat intr-un timp scurt pe server (2 - 3 zile) aici deja vorbeam cu admini playeri facusem ceva prieteni cu care ma jucam ca andicapatu toata ziua. Dupa o perioada de 1-3 luni am decis sa imi schimb nick-ul in GoodNighT[;x] si sa imi fac orele necesare pentru Slot ca asa era atunci nu ca acm "Gardieni", zis si facut in 3 zile jumatate fac 45 ore (disperat tare) si aplic pe forum, toate bune si frumoase numai pro fara contra (30 de pro-uri eram mutli adm ) vine @TheLord si zice "Activitatea asta e misto iti bag Helper (actualul Politist)" ceva de genul. Am primit Helper din prima cerere nu Slot iar de aici am inceput sa fiu competitiv cu tgs (nu voiam sa aiba rank mai mare ) din ce tin minte am avut gradele acestea ( Politist SWAT Comisar Sef Creator ) (slot pe suspend dupa ani de zile ) dar cam atat cu JB-UL ca ar fi pagini de zis .

    Persoanele pe care le mai stiu pa jb se simt ele nu stiu daca toti au cont pe forum dar va stiti si singuri (SUNTETI PREA MULTI PT TAG SI NU VA STIU PE NICKU DUPA FORUM)- [ Asa am aflat de comunitate acm sa trecem la forum ] -

    Revenind la FORUM acm TGS a facut cerere de Server Admin d-ala portocaliu si luase aprobat si imi tot zicea ca el e portocaliu si am vrut si eu. (bineinteles eram paralel total cu ce trebuie sa fac si d-astea si am primit respins) m-a frecat la cap o sapt 2 cu portocaliul lui si mi-am cumparat Global Moderator cu care am stat o perioada bunicica (2-3 luni cred?) primele sapt nu faceam nimic apoi mi-a zis Phenomenal parca sa moderez ceva si eu (paralel total cu ce voia asta de la mine eu voiam doar culoare la nick ) dar m-o invatat rpd ce si cum si tin sa multumesc Administratorilor vechi (Phenomenal Krazzy Syncron etc ) pt ajutorul acordat.

    Apoi mi-a venit mie sa imi iau albastru ca imi placea culoare (si stiam asa cat de cat ce e pe acolo) zis si facut ma duc cumpar psf ce am nevoie si ii dau mesaj lu prostu de @TheLord si ii zic pt adm.
    Imi primesc gradul de adm toata lumea (bv felicitari vrajeli d-astea pe profil ). Nu faceam ceva foarte special nici cu adm (il voiam pt culoare 90% ) si pana la urma ma pune sa aleg intre Users si Forums iar cu Forums niciodata n-am fost sa fac eu categorii si d-astea lene tată am zis ayae bag un grad scot vreau users (mi-am facut treaba la ceva cereri ). Dupa 1 an si ceva de admineala sa ii zici asa ma jucam samp cu un baiat dani si aparuse si @LioNNN (care a avut o gramada de rabdare sa ma invete basic la PhotoShop ) dupa 1 luna si ceva zic hai ma sa fac cerere Designer sa apar acolo la moderatori ( nu de alta ) stiam ca o sa fiu respins pe lucrarile alea ale mele dar am zis (am adm niste pile ceva pro etc) imi face lion 5 lucrari (mi-a spus el cum sa pun ce sa pun dar le consider facute de el) si am luat Designer. M-am prostit cu gradu ala ceva luni de zile apoi a inceput sa ma atraga si incet incet incepeam sa prezint lucrari din ce in ce mai bune. Multi imi cereau avatare special de la mine sau asteptau un reply de la mine 2-3 zile @SageOTSP . Dupa o perioada mare de PhotoShop 1an-1an jumatete am inceput sa lucrez pe dimensiuni mari (500x750 sau wallpapere si de aici am invatat multe chestii) in prezent inca sunt la Design asa ca atat cu asta.

    Revenim la Administrator ultimele saptamani cu el dupa 1/2/3 ani nici nu stiu cat am stat cu el (aveam nick Pointer. prima data) am zis ca daca "x" primeste adm chiar si prin donatie ma las de STAFF pe forum (si bineinteles ca a primit) si m-am tinut de cuvant. Sfarsit cu ADM

    VET - primit dupa ce m-am lasat

    Multumesc persoanelor urmatoare pe care le mai tin minte / inca tin legatura (ca oricum d-astea se uita toata lumea in topicul asta) @TheLord @?RyN? @Symb0L @KillerElite @cRz @dEv. @Bestia69 @moxu112 @Alex.# @Mochi @Elena @Orlando @Royal @Christian #GD @viktorhnu @Dominator @SkillartzHD @busTed_ @CameraMAN @Alexandra. @Ryu @GoAgLe# @T@yGuuN @Maciuca @Rowst @Yety# @Khajiit @Syncron got his gun @Blue @SageOTSP @Hades @3l_M@C!0 @SiNiSTER @Catalin @T3m!n@tor4 @Mihai.!? @george.cmr2 pă insta @SmokerEveryDay @Alex Catalin @HailStorm @Ano Original @Adolf Hitler @Fixion. @JuveT. @Kaleb ++ nu mai stau sa caut nick pe forum ( OGTWALL / Asky / Original / TheGoodBoy / *BlaCk|NiNja* / Cosmin / Fuck4Ever / si cam inca 400 dupa jb doar va stiti voi ) + ancoi nu te gasesc fm

    @Yety# @WaveSound (srry pwp ) sa stiti ca anca joch samp asa ca [/sms me]
    Last edited by Cristian BG [~R]; 26-08-19 at 04:20.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •