Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  12
Results 1 to 10 of 20

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #18

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by TheLord View Post
    Daca bag sa poata lua doar cel care face kill va dati seama ca castigatorul o sa fie un SIMON si o sa stea mai mereu aceasi ct sa abuzeze + rata de FK o sa fie si mai mare.

    Cum am specificat in regulament:

    3. Nu aveti voie sa INCALCATI REGULAMENTUL SERVER-ULUI ca sa ajungeti la OUA si sa aveti cat mai multe puncte. Aici facem referire mai mult la intrarea in celule/cusca/etc. inainte de timpul indicat in regulament sau orice alta regula care poate fi incalcata pentru a obtine oua!
    4. Cei care sunt prinsi ca fac KILL-uri(fk) intentionat sau incalca regulamentul concursului si al server-ului o sa fie automat descalificati! Tin sa mentionez din nou si aici, incalcarea regulamentului inseamna si daca intrati la CT fara minute, daca faceti FK sau orice alta regula incalcata din regulament, am decis sa nu fie si alte restrictii ca sa fie totul frumos pe server, dar daca o sa existe favoruri/fk degeaba (aici ma refer si la comenzi unde omorati multi deodata) atunci o sa va descalific fara ezitare.

    Sa limitez la unele day-uri ar insemna sa bag native pentru fiecare day in modul de jb si sa le blochez in acest sistem ceea ce pentru cateva zile nu cred ca isi are rostul.... sa zicem ca as putea sa fac dar chiar asa de greu e sa va potoliti? Daca nu scot de tot sistemul de la CT si gata, doar prizonierii sa poata lua oua si puncte dar dupa iar nu este bine.

    Daca tot nu va potoliti anulam eventul si aia e, bag doar ouale simple cu cadouri fara puncte pentru event si gata ca maidemult si asa nu o sa mai fie foame ca nu aveti pentru ce sa luati oua doar pentru niste cadouri.
    Totusi daca faceti cateva dovezi cu cei care fac ce ati zis in acest topic ii descalificam si aia e si daca ma enerveaza ii bag si in plugin la restrictie sa nu pot lua oua si gata.
    Mai asteapta sa vezi ce se intampla pe server, si o sa revin cu noutati peste 2-3 zile

    Quote Originally Posted by ?RyN? View Post
    eu zic sa dai si nume @-vaLy-
    am patit si eu o faza(vorba vine o faza), era unu cu fd adica cosmin si era randul strans pe linie, cand erau date comenzi cosmin statea in spatele lor sa colecteze oua, si cand murea careva se gasea un moment sa mai sara un glont si pe capul lui, odata ce statea in spatele celor care trebuiau sa moara, si asa primea fd runda dupa runda
    si knopignop asta intra in celule sa colecteze oua desi nu era 00, si daca il prindea careva, abia doar daca il prindea careva isi dadea slay deci asa poate sa faca in fiecare runda pana il prinde careva
    Sincer, nu vreau sa ma cert cu absolut niciun player/admin..
    Ca stii cum e dupa te ia in nume da rau [ala m-a turnat la lord/strumf] si n-am chef de conflicte, am altele pe cap

    Quote Originally Posted by 3l_M@C!0 View Post
    Daca se accepta ideea ta, atunci o sa fie foame de kill-uri si majoritatea oualor le vor lua ct-ii, iar teroristii vor putea lua oua numai daca omoara ct sau se omoara intre ei la anumite day-uri.
    Eu am avut o idee...d-aia am si cerut alte pareri..
    Last edited by Valy; 18-04-20 at 18:48.

  2. Likes TheLord liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •