Post: Reclamatie Ryozo.
User: Griezmann*
Infraction: Nerespectarea regulilor forumului
Points: 1

Administrative Note:
NRF

Message to User:
nu ai dovezi, nu te bagi

Original Post:
Quote Originally Posted by S.W.A.T View Post
1. ◆ La reclamatii raspunde doar reclamantul si reclamatul. Mai poate interveni doar cu un post persoana care are o dovada in plus, care i se adreseaza reclamatului. doar pentru ca te-am mentionat nu inseamna ca ai privilegiul de a raspunde cu porcarii.
2. Esti un clovn mare.
3. Se pare ca aveam demo https://youtu.be/cyekcQV8J0M
4. Nu te mai baga inseama ca parerea & gandirea ta nu conteaza.

Videoclipul arata injuratura de mama si cum nhn ma anunta ca cei 2 ma injura pe general pe discord. Pentru mine este o dovada destula.



Tu ori esti prost ori esti prost , sa moara bibi de nu. Daca nu te-ai uitat la tot demo, nu comenta. Hai ca pentru tine iti las si timestamp-urile. Nu inteleg de ce ma chinui atat.

TIMESTAMP-URILE pentru cei care nu se "deranjeaza" sa se uite la tot demo de 2 minute:
- 0:00 0:18 - sunt anuntat de nhn ca sunt injurat pe voice chat
- 1:06 1:20 - Risciuc anunta pe voice chat ca nu ii este frica sa ma injure dar stie ca am demo on deci nu o face.
- 2:00 2:07 - Rsiciuc decide sa ma injure de mama

- 富田 -
Bai cacacel , in aceasta reclamatiee am fost de fata ma implici si pe mine am voie sa raspund .
Aveai demo cand te-a injurat la final de mama .... Si tu il provocai cu ”puiule” si ce mai vorbeai tu pe acolo .. Te-a injurat la sfarsit puteai sa dai un singur minne sau reclamatie nu faci spam de minne cu motivele alea ... Nu te mai caca atat pe tine ca esti vreu destept sau ceva ca esti cu cacat in ploaie