Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  3
Results 1 to 10 of 18

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #15

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by F-A-N-T-O-M-A View Post
    auzi ba baga-mi-as pula in ma-ta aia abandonata pe dn1 plina de pula , ba pisa-m-as pe mortii tai de pruncu pulii , ba handicapatule fututi natia ma-tii de handicapat, ba fututi mortii ma-tii de jeg , baga-mi-as pula in mortii tai pana le dau viata inapoi , ba orfanule , firar ma-ta a drq de zdreanta ca nu sta acasa sa te educe , ba jegule , tu nu ai fii in stare nici sa ma pupi in pula ma dar sa imi dai foc , si sunt mai alb si mai curat ca tot neamu tau ma , fututi mortii ma-tii de handicapat ,ma copil fara speranta , chiar nu vezi ca nu te suporta nimeni de pe sv ala ma? chiar nu vezi ca isi bat toti pula de tine si se pisa pe tine in orice moment? de ce pula mea esti atat de batut in cap si nu vrei sa te destepti si sa renunti la comportamentul asta de copil care cere atentie , ce nu intelegi ca nu te suportam? mars in pula mea si vezi-ti de treaba , si daca vrei sa ramai pe server fara sa ne batem pula de tine si de mortii tai respecta regulamentul 100% baga-mi-as pula in mortii ma-tii, sa iti dau muie ma copil prost , al dreacu de figurantu pulii , nu ai avea curaju sa faci asta fata in fata cu oricare dintre noi din staff ma murirai in chinuri de handicapat , te bat copii de la tine din clasa si tu ne ameninti pe noi ma handicapatule, te-a scapat asistenta in cap la maternitate fututi mortii tai de handicapat , ba pisatule , tare as vrea sa vad daca ai avea curaju asta si fata in fata caca-m-as pe mortii tai , sa le dau fertilitate si pe lumea de apoi , sa ma cac in gura ta a ma-tii si a intreg neamului tau de orfan
    cer infracțion pentru acest cioroi bătut de soartă. (daca traia antonescu mancai tu pela cioroiule, da-ti-as foc de indian coclit)
    Last edited by Raul.; 05-02-19 at 00:44.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •