Salutare dragutilor Anul acesta am fost mai harnici (datorita lui @SkillartzHD ca tot tragea de mine sa fac cat mai repede update-ul de Craciun ca sa lansam si sistemul de misiuni) si am implementat deja modul de Craciun (deja ieri pe data de 16/12/2019) pe server cu diferite chestii noi, cu un event nou de jucarii si desigur cu un sistem nou si unic de MISIUNI!

Acest topic este unul mai mult informativ ca sa stiti ca a fost bagat deja update-ul de Craciun si ca deja un prim concurs/event de Craciun a inceput pe server! Mai precis cel de jucarii care o sa fie ca si de paste/halloween cei din top3 o sa castige diferite premii!
Inafara de scop informativ acest topic este creat si pentru a RAPORTA orice fel de PROBLEMA/BUG/LIPSA/ETC. gasiti pe server legat de MODUL DE CRACIUN sau de oricare dintre sistemele noi adica sistemul de MISIUNI si JUCARII!
Inafara de asta daca am uitat sa modific vreun model/sound/orice intr-o tematica de Craciun atunci va rog sa scrieti in acest topic! Daca credeti ca mai merge ceva schimbat,implementat,modificat de Craciun tot asa puteti posta in acest topic!!!! Ca si datile trecute am implementat in ambele shopuri un item "Item random sau Cadou" si in /shopct si in /shop exista aceasta optiune la un pret micut si desigur deoarece s-a cerut day-ul Craciun Day si asta a fost implementat !

Daca aveti idei noi, propuneri noi etc. legat de Craciun sau ce sa mai modificam/schimbam (de ex. sunetul la LR) si ati vrea sa le implementam pe server anul acesta de Craciun (orice va trece prin cap day/sound/hats/absolut orice) atunci nu ezitati sa postati in acest topic!!!!!!!
Daca aveti idei de VIDEO DE CRACIUN, concursuri de Craciun noi atunci scrieti aici cat mai rapid!!!!!!!!


Pe scurt pentru cei lenesi RAPORTATI ORICE FEL DE BUG/LIPSA LEGAT DE UPDATE-UL DE CRACIUN / DACA AVETI IDEI/PROPUNERI LEGATE DE UPDATE-UL DE CRACIUN SAU ATI VREA SA BAGAM CEVA NOU SA SCRIETI IN ACEST TOPIC / DACA AVETI IDEI DE VIDEO/CONCURSURI DE CRACIUN SCRIETI AICI !

Multumiri lui @Snoop Dogg pentru ajutorul oferit in decorarea mapelor care nu erau si ca a plasat NPC ul de la misiuni pe 80% dintre mape.

O sa mai fie doua topicuri separate cu eventul de Craciun cu jucarii si unul informativ despre sistemul nou de MISIUNI! (in seara asta le postez si probabil si concursurile o sa fie postate tot in seara asta)