Quote Originally Posted by Dorin564 View Post
- Sa se adauge comanda rtv, ca atunci cand este o mapa mai plictisitoare sa fie schimbata si atunci cand nu e admin on;
- Atunci cand folosim de exemplu comenzile: !lord, !ore, !forum, etc. sa mearga (adica sa nu iti dea un link in chat unde sa intri mai departe);
- Ar fi interesant daca s-ar adauga cateva joculete pentru folosirea creditelor cum ar fi de exemplu ,, barbut" sau jocuri asemanatoare;
- In shop sa se adauge si pet, mai multe chestii pentru imbunatatirea skin-ului, spre exemplu tipuri de masti sau trail cum este si pe alte servere;
- Sa se mai adauge un voice chat sau mai multe, pentru persoanele care vor sa puna muzica, de exemplu sa scrie in chat !rooms sa apara o lista unde poate sa intra in alt voice chat;
Daca mai aveti si alte idei puteti sa le lasati aici!

~ Relu ~
1. Am adaugat acum sistem de RTV , sa vedeti daca totul este okay!
2. Este imposibil sa va afisez MOTD sau sa se deschide site-ul direct cu acel link in CSGO , deci doar asa pot functiona acele comenzi
3. Nu cred ca cineva ar juca barbut mai ales cand face surf si sistem de barbut automat cu server-ul nu isi are rostul ca dupa cum sunt si pe "alte servere" chiar daca va pun 1% sansa de castig exista posibilitatea sa castigati maximul de credite , nu cred ca isi are rostul nici un asemenea sistem pe surf!
4. Chestiile propuse aici , PET/HATS/TRAIL dupa parerea mea ar ingreuna jocul pentru mai multe persoane si ar cauza prea mult LAGG , pe SURF trebuie sa fie jocul cat mai lin si fara frame dropuri de asta nici nu am bagat pana acum chestii de genul. Totusi comanda de !trail exista doar pentru cei cu VIP in momentul de fata si nu cred ca o sa fie publica pentru toti jucatorii
5. Am adaugat sistem de voice chat , comanda este !voicerooms

In caz ca aveti alte nelamuriri sau totusi vreti sistem de BARBUT sau ce este la punctul 4. sunteti liberi sa faceti un topic nou pe tema asta si decidem daca se baga sau nu !