Hellau, am mai facut niste chestii pe server, probabil mai jos nu sunt trecute toate ca dupa ce terminam cu ceva incepeam alta treaba.
O sa mai trebuiasca sa va bag chat colorat pentru admini cum ati cerut, in rest propunerile si raportarile de BUG au fost fixate.

UPDATE 11/10/2020

♦ Mesajul automat cu !voicerooms a fost scos.
BUG-ul in care cei cu VIP primeau gloante infinite la ZEUS in ZEUS ROUND a fost rezolvat.
♦ Cei cu VIP de acum nu mai beneficieaza si de HELMET gratis doar de ARMURA 125(cum este trecut si la beneficii). Acest update a fost necesar pentru echilibrarea jocului VIP vs JUCATOR FARA VIP si pentru a putea rezolva mai usor alte probleme legate de armura VIP-ului(de ex. la rundele de deagle cand nu moare de la un HS).
♦ De acum toata lumea beneficieaza in orice TIP de runda de 100 ARMURA, cei cu VIP primesc 125. Exista ca si pana acum runde si cu HELMET si acesta o sa fie primit si de jucatorii fara VIP si de jucatorii cu VIP.(cum am explicat mai sus)
♦ La runda de KNIFE de acum si jucatorii normali primesc 100 ARMURA. (era bug de la sistem, era folosita o functie veche si de aia nu se dadea)
♦ Modelul de VIP "PHILIP" a fost inlocuit cu alt model(G-Man) deoarece multi au raportat ca are hitbox stricat pe cap.
♦ Alte buguri minore in sisteme au fost rezolvate.


Ce am scris mai sus a fost verificat daca merge cum trebe de mine si @_ELIT_ si totul functioneaza cum trebe, dar totusi am rugamintea ca sa VERIFICATI si voi totul daca functioneaza cum trebuie si IN CAZUL IN CARE GASITI PROBLEME SA LE RAPORTATI CAT MAI RAPID!!!!
Daca mai cunoasteti BUG-URI/PROBLEME de pe server atunci va rog sa le raportati cat mai rapid in acest topic sau puteti face unul nou!

Multumiri lui @_ELIT_ pentru raportarea multor probleme care trebuiau rezolvate!