Cautam un server pe care sa ma conectez si am gasit serverul jb.alphacs.ro. Sincer sa fiu chiar mi-a atras atentia, iar eu fiind la inceput cu jb-ul am spus ca ar fi o idee buna sa ma alatur si e (asta s-a intamplat la inceputul lui 2017) Am inceput sa joc pe server si am observat ca sunt persoane faine. Am tot jucat pe server pana in 2018 cand m-am hotarat serios sa ma apuc (asta cand am ajuns sa inteleg ok jb) Am ajuns sa am o competitivitate mare si sa incerc sa ajung si eu sef penitenciar si toate alea. Uite-ma acum in 2020 chiar ajuns la sef penitenciar si cu semi-creator. Pe server am legat niste prietenii super si am descoperit cei mai faini oameni pe care ii respect din toate inima cum ar fi @-=DangeR=- @Snoop Dogg @George CR. @george.cmrr pă insta @KillerElite si multi multi altii, sper sa nu se supere daca nu se observa aici, dar sa stiti ca va iubesc, dar sunt prea obosit la ora asta sa enumar intreaga lista. Totodata ceea ce m-a facut sa raman pe server a fost faptul ca la administratie exista niste persoane deosebit de faine si prin asta vreau sa-i multumesc lui @TheLord si lui @Strumf ca au avut putere sa cladeasca aceasta comunitate minunata.