Quote Originally Posted by Nelson Mondialu View Post
bai pui de ryn stii ce tremura pula (sa-mi lingi floci la pl) bai copil
am tacut cat am tacut da spun tot
bai copile de ryn cat a supt (mamica ta pt creator) hai stiu ca video chat e scump da na
bai prima data cand ai venit pe asta erai la pl mea mai SCLAV
si acum uit ce a facut ma-ta pt tine hai ca de acuma nu mai tac asa ca imi sugi pula cu tot neamul tau de jegosi si nespalati
vai de pula ta si stai intr-un bordei care se derama pe voi vai de steaua voastra
eu in locul tau as taci AM tacut dar de acuma nu mai tac
tu crezi ca esti SMECHER ca ai creator sa ma pis pe creatorul tau de jegos
si pe forum cine esti tu ma CINE ? tu cand esti pe forum te joci cu pl mea ca nu ai ce face
daca vede ma-ta ce faci tu pe forum te leaga de calorifer (daca ai si de ala ) la ce srac esti vai de pl voastra cu neamul tau
bai ma-ta te-a facut pt alocatie ca nu avea ce s abea
ma-ta te-a facut din prostie cu speram lu tactu (labagiiii)
si acum te crezi smecher aa (stii ce inseamna smecheria ) sugator de pl ca tine
si ce faceai ieri ma la semafor cu ma-ta cerseai aaa nu aveti de crapare va dedeam eu da am zis ca la labagii nu dau
si alalta ieri cf cu tactu cu caruta cu FIER VECHI (muriti de foame la drc sa va ia )
asa ca taci dute drc ca daca ma enervez stii ce fac cu tine ma te joc in picoare bai rahatule te calc in picoare
si de acuma can mai comenteazi te pun eu la punct
ASCULTA bn ce zic ACUM
o data sa mai comentezi ceva de mn ca stii cum zbori de pe sv si de pe COMUNITATEA ASTA
atat am zis !!
copil COPAC (facut din sperma )
scz ca ma bag dar mai mult tu te-ai facut de ras nu el esti 0 daca il injuri dai dovada de o mentalitate mai scazuta de cat a lui