Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  9
Likes Likes:  153
Results 1 to 10 of 77

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #17

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by F-A-N-T-O-M-A View Post
    bai cumetre, daca nu iti convine esti liber sa te lasi,da suntem smecheri suntem smardoi si da nu am mai intrat de o mie de ani care e problema ta? nu mai avem 14,15 ani sa stam pe jocuri 15/24 cum o faceam inainte sau ai uitat tu si altii care sunt de acord cu tine cum noi smecherii aia vechi stateam pe sv si faceam un mod de joc mai misto, ce nu ati da ma voi sa revenim noi aia vechi pe sv sa fie mai fun?eu personal am ramas fara grad nu pe abuz ci din cauza ca nu am mai avut timp sa ma joc si acum ce? ca nu ma mai joc momentan nu mai am voie sa ma dau cu parerea sau cum? va cunosc 50% din staff ca mai sunteti si aia vechi pe acolo si stiu ce va poate pielea si chiar daca nu mai intru asa des pe sv nu inseamna ca nu mai arunc cate un ochi pe la reclamatii si imi formez o parere, daca ne-am reapuca noi aia vechi de jb la loc nu ar mai exista atatia tupeisti si tari in puta ca unii din voi, daca ai donat nu e sv tau, clar? exista regulament si daca esti fraier si au dovezi impotriva ta si comportamentul tau bate la ochi pune mana drq si doneaza daca vrei grad,asa ca nu mai faceti voi comentarii d`astea de 2 bani,oricum s-a schimbat mult sv de la modul de joc pana la staff si inca nu stim niciunul daca in mai bine sau in f rau, dar adevarul e ca majoritatea staff-ului lasa de dorit si oricine spune asta are perfecta dreptate, pe voi cine va comenteaza domnilor importanti in pixeli ii banati si pula mea mai stie ce le faceti, rar vad pe vreunul sa ajute un player sau sa il indrume cu ceva, toti abia asteptati sa va bateti intre voi ca prostii sau sa va bateti joc de altii si de unde plm stii tu ca nu am mai intrat eu sau altul pe jb? trebuie sa intram obligatoriu cu numele de admin sau cum?lorde din partea mea bagale inca 2 sapt suspendu astora tari in pula
    Eu n-am zis de ce n-ai intrat am zis sa vezi cum e decurge treaba pe sv si dupa iti dai o parere.
    Spune-mi si mie cu ce mare parte pot să ajut un player?ii pot explica câteva chestii în rest trebuie să învețe de la sine, nu e logic?
    Tot spui niste aberati care nu-și au rostul.
    Citez, eu nu cred ca este cine sa deie ban la unul ca ii s-a sculat lui?ne-am dat dreq, tot comentezi degeaba si spui ca e bine si nush ce, cand n ai inteles numi ce am discutat eu cu lord si am vb.
    Eu în mare parte am inteles ce a zis lord, daca înțelegeai si tu era altceva ( a zis lordul ca sunt multe minne uri date fara motiv anume, ma intelegi ce zic?cate reclamații vezi tu la mine sau la restul?) @MONK. y Mr puta taci dreq tu ca trb sa iei si tu suspend de la rcon la cate mine mi-ai dat)))))
    Eu nu zic ca mi-e ciuda mie ca am luat suspend, mi-e ciuda ca comentați voi ăștia fara pic de logica în ceea ce spuneti voi
    Last edited by CoNaN93; 12-05-20 at 22:13.

  2. Likes TheLord liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •